هارد اکسترنال ADATA

تعمیر هارد اکسترنال ADATA , ریکاوری هارد ADATA

ADATA_external-hard-drive-repair-data-recovery-min

آشنایی با هارد اکسترنال ADATA

برند ADATA فقط روی هارد دیسک های اکسترنال کار می کند. ADATA تولید کننده هارد دیسک نیست و فقط تولید کننده باکس های هارد های اکسترنال ۲٫۵ و ۳٫۵ اینچی است .  باکس های با کیفیت ، زیبا و آنتی شک از ویژگی های هارد اکسترنال ADATA است. ای دیتا  معمولا از هارد دیسک های seagate , Toshiba , Samsung استفاده می کند و در باکس های خود قرار میدهد.  نا گفته نماند هارد های ADATA دارای برد های تبدیل USB3 است که سرعت فوق العاده ای به شما میدهد. با این همه تعاریف این هارد دیسک ها هم به مشکلاتی برمی خوردند که در ذیل شرح خواهم داد.

توجه کنید که ما از هارد های سیگیت , توشیبا و سامسونگ صحبت کردیم. این هارد دیسک ها هرکدام به مشکلات خاصی برمی خورند , تعمیر و بازیابی اطلاعات هر برند باهم تفاوت دارد و راه حل های منحصری دارند.

از مشکلات عمومی هارد دیسک های  سیگیت ، توشیبا و سامسونگ ، عدم شناسایی هارد دیسک است که مشکلاتی نظیر خرابی فریم ور , خرابی هد , سوختگی برد , نوسان برق باعث این مشکل می شود که کانون هارد ایران با علم به ساختار هارد دیسک های فوق می تواند اطلاعات از دست رفته را ریکاوری هارد کند یا اینکه تعمیر هارد اکسترنال ADATA شما را به انجام برساند.

در بعضی از مواقع بدسکتور در هارد باعث عدم دسترسی به اطلاعات یا نشان ندادن اطلاعات می شود بدین معنا که هارد دیسک شما به محض اتصال به سیستم هنگ می کند یا اینکه در Device Maneger شناسایی می شود اما پارتیشن مورد نظر و درایو را در Disk Management نشان نمیدهد ، توجه کنید که تا پارتیشن در Disk Management نشان داده نشود شما دسترسی به اطلاعات نخواهید داشت. در بعضی از مواقع شما اطلاعات را می بینید اما با مشکل کپی نشدن اطلاعات هارد مواجه می شوید که این نشان دهنده وجود بدسکتور یا ضعف هد در هارد دیسک شما است. اگر خرابی هد در هارد اکسترنال ADATA شما باشد ما با تنظیمات خاصی اقدام به بازیابی اطلاعات می کنیم اگر خرابی هد هارد دیسک شما شدیدتر باشد جراحی هارد دیسک لازمه کار است.

خلاصه ای از مشکلات هارد اکسترنال ADATA و خدمات ما ( به زبان ساده) :

– تعمیر هارد اکسترنال ADATA در شناسایی نشدن و نشان ندادن اطلاعات

– ریکاوری هارد اکسترنال ADATA در ضربه خوردن هارد دیسک

– بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال ADATA در خرابی های فیزیکالی (Head Damege)

– ریکاوری هارد اکسترنال ADATA در کپی نشدن اطلاعات

– ریکاوری هارد اکسترنال ADATA در نشان ندادن اطلاعات

– جراحی هارد اکسترنال ADATA در صدای غیر عادی مانند تق تق کردن هارد

اگر هارد اکسترنال ADATA شما دچار مشکل شده است . نگران اطلاعات یا تعمیر هارد خود نباشید | کانون هارد ایران در کنار شماست |

هارد اکسترنال ADATA , تعمیر هارد اکسترنال ADATA , ریکاوری هارد اکسترنال ADATA