آموزش حذف پسورد هارد اکسترنال وسترن WD-pass-.-Security

آموزش حذف پسورد هارد اکسترنال وسترن

از آنجا که متوجه شدیم که بسیاری از کاربران در مورد برداشتن رمز هارد اکسترنال وسترن کمی مشکل دارند ، بر آن برآمدیم که آموزشی در مورد حذف پسورد هارد اکسترنال وسترن برایتان بگذاریم، نکته قابل توجه این است که یکی از مزیت های این هارد ها ، داشتن ضریب امنیت بسیار بالا است که در بعضی از مواقع حتی دچار مشکلاتی می شود که ما توصیه می کنیم از سیستم پسورد گذاری این هارد استفاده نکنید چون بعضی از مواقع خود هارد به زبان ساده : قاطی می کند و نمی تواند تشخیص به درستی یا ندرستی رمز دهد در نتیجه امکان دارد اطلاعات شما برای همیشه غیر قابل دسترس شود. با این حال شما می توانید مراحل زیر را برای حذف پسورد هارد اکسترنال وسترن خود بکار برید :

نکته مهم : در این روش  پسورد شما حذف خواهد شد و اطلاعات شما بکلی نابود و غیر قابل ریکاوری می شود. اگر اطلاعاتتان مهم است از انجام این کار صرف نظر نمایید

۱٫ ابتدا نرم افزار WD Smart Ware را از لینک زیر دانلود و نصب نمایید

دانلود نسخه ۳۲ بیتی

دانلود نسخه ۶۴ بیتی

۲٫ بعد از نصب ، برنامه را اجرا کرده و هارد دیسک پاسپورتی خود را انتخاب نمایید . بعد از چند بار وارد کردن اشتباه رمز ، با تصویر زیر رو به رو خواهید شد سپس طبق تصویر زیر عمل کنید.

آموزش حذف پسورد هارد اکسترنال وسترن unlcok Western digital external hard drive

بعد از کمتر از یک دقیقه پسورد هارد دیسک شما برداشته می شود ، اگر درایو یا پارتیشن هارد دیسک اینجاد نشد ، هارد دیسک را بصورت Safe  را جدا کنید و مجددا به متصل کنید.

اگر رمز هارد دیسک وسترن خود را فراموش کرده اید میتوانید به یکی از شعب آکادمی هارد ایران مراجعه کنید ما بیش از ۶۰ درصد این موارد را حل کرده ایم و در تلاشیم راندمان خود را در این زمینه بالاتر ببریم. البته لازم به ذکر است که این کار برای اولین بار در این مرکز انجام می شود.

این نوع پسورد گذاری  قوی ترین سیستم پسورد گذاری می باشد که هیچ یک از مراکز ریکاوری تا کنون نتوانسته اند هیچ راه حل برای دستیابی اطلاعات پیدا کنند. از این رو نکته مهم این است که این سیستم خیلی از اوقات خود به خود دچار مشکل می شود که در ۵۰ درصد از مواقع هیچ کاری از دست هیچ کسی در دینا بر نمیاید در نتیجه بهتر است از سیستم پسورد گذاری هارد های وسترن استفاده نشود

 این مطلب( آموزش حذف پسورد هارد اکسترنال وسترن ) به خواسته مشتریان عزیزمان نوشته شده است.

موفق باشید !

لطفا ما را در گوگل حمایت کنید !