بازیابی اطلاعات و ریکاوری هارد DVR – دوربین های مداربسته

ریکاوری هارد DVR,ریکاوری هارد دوربین بسته , برگرداندن فیلم دوربین مداربسته,

بازیابی اطلاعات دوربین مداربسته در معتبرترین مرکز بازیابی اطلاعات در ایران | آکادمی هارد ایران

استفاده از دوربین های مداربسته یکی از الزامات کاربران برای حفظ امنیت و کنترل مکان هاست . میتوان گفت امروزه ۸۰ درصد اماکن از دوربین های مداربسته استفاده می کنند. صحبت ما اصلا بررسی مزایا نیست سر حرف ما فقط با مشکلات و  معایب این نوع سیستم ها است. همانطور که میدانید هر تکنولوژی و سیستم جدیدی دارای مشکلاتی می باشد که هر کدام از مشکلات نیز یک راه حلی دارند. هم اکنون که به این صفحه رسیده اید مطمئنا دچار مشکلات مربوط به حذف فیلم یا اینکه هارد DVR شما از کار افتاده است و نیاز به اطلاعات و فیلم های ضبط شده دوربین مداربسته خود هستید. ما با شرح کلی از مشکلات مربوط از دست دادن اطلاعات دستگاه های DVR و به ریکاوری و بازیابی اطلاعات دوربین های مداربسته و DVR خواهیم پرداخت.

اگر بیشتر از این نمیخواهید مطلب بخوانید پس می توانم بگویم

اصلا جای نگرانی نیست اما چرا؟؟

زیرا آکادمی هارد ایران میتواند به سرعت اطلاعات حذف شده ، فیلم هایی که نمایش داده نمی شوند یا اگر هارد دستگاه شما دچار مشکل شده است سوخته است یا ضربه خورده است که اصلا برای ما مهم نیست ریکاوری کند. پس زمان را از دست ندهید چرا که مشتاقانه آماده ایم تا اطلاعات از دست رفته شما را برگردانیم .

ریکاوری هارد DVR | به سرعت و خیال راحت

 • مطمئن باشید اطلاعات شما برمی گردد

  بواسطه تجهیزات بروز ، قدرتمند و متخصصین حرفه ای ما اطلاعات و فیلم های شما تقدیمتان خواهد شد.

 • سریعا به اطلاعتتان میرسید

  وجود تجهیزات پرسرعت و همچنین امکان کار بصورت اورژانسی تضمینی است برای تسریع در روند بازیابی اطلاعات

 • دسترسی آسان و راحت

  ما دو شعبه در بهترین مکان های تهران راه اندازی کرده ایم که شما میتوانید به سرعت و خیلی راحت دسترسی پیدا کنید و در وقتتان صرفه جویی شود.

ریکاوری اطلاعات هارد

برای ما فرقی نمیکند هارد دستگاه شما سوخته است ، ضربه خورده یا اطلاعاتش فرمت شده در هر حالت ریکاوری هارد دوربین مداربسته شما انجام خواهد شد

اگر زمان تان محدود است و نیاز به ریکاوری سریع اطلاعات

دوربین مداربسته خود هستید به لینک زیر مراجعه کنید

بازیابی اطلاعات ریکاوری هارد اورژانسی

لطفا نکات زیر را هم در نظر داشته باشید !

 • اولا صبور باشید چرا که این مشکلات قابل حل می باشد.
 • به هیچ عنوان هارد DVR دوربین مدار بسته خود را از دستگاه خارج یا جدا نکنید چرا که در صورت اتصال مجدد دستگاه پیغام فرمت نمایش خواهد داد که به هیچ عنوان نباید هارد را مجددا فرمت کنید.
 • حتما توجه نمایید که فیلم های دوربین مدار بسته در چه زمانی دوباره نوشته میشوند ، برای مثال سیستم های DVRطوری تنظیم میشوند که فیلم های ذحیره شده از دوربین های مدار بسته را برای یک ماه و یا حتی تا ۶ ( ۱۸۰ روز ) ماه و یک سال ( ۳۶۵ روز ) نیز ذخیره می کنند و پس از این زمان فیلم روز اول با روز ۳۶۶ ام جایگزین خواهد گشت . پس فیلم های شما پس از یک مدت زمان خاص که از قبل تعین شده است دوباره نویسی می شود لذا حتما از فیلم های مورد نیاز خود یک نسخه کپی تهیه نمایید.
 • در حمل دستگاه DVR خود دقت لازم را به عمل آورید چون هارد دستگاه حتی در ناچیز ترین ضربات یا تکان ها بشدت آسیب پذیر می باشد.

نرم افزار ریکاوری DVR دی وی آر

ما با نرم افزار اختصاصی که توسط تکنسین های این شرکت طراحی شده میتوانیم به سرعت پروسه ریکاوری هارد DVR را به اتمام برسانیم

ریکاوری فیلم دوربین مداربسته

اغلب دستگاه های DVR فیلم ها را پسوند MP4 و H264 ذخیره می کنند اما به هر اکستنشنی که باشد برای ما فرقی نمیکند و ما قادر به بازیابی اطلاعات فیلم دوربین مداربسته با هر پسوندی و هر تاریخی هستیم

بازیابی اطلاعات DVR در زمان فرمت

اگر بعد از فرمت کردن هارد که اغلب در نتیجه اشتباه کاربر صورت می گیرد مجددا فیلم ضبط نکنید و دستگاه خود را خاموش کنید مطمئن باشید به تمام فیلم ها بصورت تاریخ و مرتب خواهید رسید

ریکاوری هارد DVR,ریکاوری دوربین مداربسته,نرم افزار ریکاوری هارد DVR