جراحی هارد دیسک

hdd surgery

جراحی هارد دیسک

hdd surgery

به مجموعه اقداماتی گفته میشود که طی آن قطعات حساس هارد دیسک ها در محیطی عاری از هرگونه ریزگرد ، گرد و غبار که به اصطلاح کلین روم گفته می شود تعویض می شوند که این کار صرفا جهت بازیابی اطلاعات هارد دیسک بکار می رود که کار فوق العاده حساس و پیچیده ای است. کانون هارد ایران با استفاده از کلین روم استاندارد و ابزار آلات جراحی روز دنیا می تواند انواع مدل هارد دیسک ها را جراحی کند و در نهایت اطلاعات هارد دیسک هایی که خرابی فیزیکالی دارند را ریکاوری کند.

در نظر داشته باشید که

جراحی هارد دیسک فقط برای بازیابی اطلاعات بکار می رود نه تعمیر هارد دیسک

images_hardclinic_banners_submit-a-firmware-corrupted-hdd

تشخیص درست مبنی بر جراحی هارد دیسک بسیار مهم است که تخصص ویژه ای را می طلبد که این تفاوت کانون هارد ایران با سایر مراکز است. ما توانسته ایم موارد بی شماری که به اشتباه تشخیص جراحی داده شده را بازیابی کنیم که خداوند را بخاطر این موفقیت ها شاکریم.

چرا تشخیص اینکه چه هارد دیسکی نیاز به جراحی دارد مهم است؟

در جواب این سئوال میتوان گفت : تشخیص نیمی از درمان است ، اگر تشخیص نادرستی داده شود ناخواسته آسیب و نگرانی بزرگی در ذهن شما بوجود می آید . مکررا دیده شده است که ما شاهد مراجعات عزیزانی بوده ایم که در انتخاب خود دقت نکرده اند و هارد دیسک شان توسط افرادی که تخصص کافی در این رشته نداشته اند دستکاری شده است و باعث شده است نگرانی های بسیاری برایشان بوجود آید. دقت کنید که جراحی هارد دیسک نیاز به کلین روم دارد و نباید در هوای باز هارد دیسک باز شود. البته کانون هارد ایران توانسته با ابداع روش خاصی ۵۰ درصد از این گونه هارد دیسک ها را هم بازیابی کند. اما به شما عزیزان توصیه می کنم که در انتخاب خود دقت کنید و باعث نگرانی و از دست رفتن اطلاعات خود نشوید . تمامی کارمندان و متخصصین کانون هارد ایران به یک امید تلاش می کنند و آن هم این است که لبخند رضایت شما را ببیند و شاهد از دست دادن اطلاعات هیچ هموطنی نباشند.

ما با استعانت از خداوند منان همچنان در تلاشیم تا بهترین متد ها را ابداع کنیم تا بتوانیم لبخند رضایت شما را ببینیم که این بالاترین ارزش در نزد خانواده کانون هارد ایران است.

دلایل انتخاب ما