تغییر نام برند

از این پس برند کانون هارد ایران را با نام آکادمی هارد ایران بشناسید.logo-aca-ariz آکادمی هارد ایران , بازیابی اطلاعات هارد

بدلیل سوء استفاده از این برند مطرح ، هیئت مدیره شرکت تصمیم به تغییر نام این برند شناخته شده گرفت.

۱-  کانون هارد ایران ، تخصصی ترین مرکز بازیابی اطلاعات انواع هارد دیسک ها ، SSD و سیستم های RAID میباشد ، که همانطور که میدانید تخصص و ابزار آلات روز دنیا کلیدی ترین فاکتور موفقیت در تکنولوژی دیتا ریکاوری میباشد .

چرا کانون هارد ایران ؟ چه فاکتور هایی برای شما مهم است ؟

تخصص و ضمانت بازگشت اطلاعات

کانون هارد ایران با استفاده از مهندسین با تجربه و دور دیده در بهترین مراکز دنیا توانسته متخصص ترین و حرفه ای ترین تیم بازیابی اطلاعات را تشکیل دهد. ما در تلاش هستیم تا بهترین متد های بازیابی اطلاعات را کشف کنیم تا سرعت و راندمان بالاتری داشته باشیم که  خداوند را بخاطر کسب این همه موفقیت بسیار شاکریم.

بهره گیری از متخصصین دوره دیده در بهترین مراکز دینا و همچنین استفاده از ابزار آلات و دستگاه های روز دنیا به ما امکان ریکاوری پیچیده ترین مورد ها را در کمترین زمان میدهد.

 بهترین ها را به خدمت گرفته ایم تا بتوانیم بهترین باشیم

بازیابی اطلاعات در کمترین زمان

تعدد دستگاه های بازیابی اطلاعات و همچنین بروز بودن آنها در کانون هارد ایران باعث افزایش سرعت کار بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسک شده است از این رو حتی ما می توانیم در مواقع اورژانسی اطلاعات شما را در کمتر از ۲۴ ساعت ریکاوری کنیم.

ما در همان لحظه ورود هارد دیسک شما را تست می کنیم و به شما ضمانت میدهیم که اگر هارد دیسک شما قابلیت تعمیر حتی زیر ۵ دقیقه را داشته باشد ما از انجام این کار دریغ نخواهیم کرد چرا کهارزشمندترین دارایی انسان وقت اوست 

با رضایت کامل ، پرداخت کنید

شما فقط در قبال اطلاعات مورد تاییدتان و همچنین تعمیر کامل هارد دیسک تان ، هزینه پرداخت می کنید. اگر به هر دلیلی اطلاعات شما بازیابی نشود یا هارد دیسک تان تعمیر نشود هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد.

متخصص بازیابی اطلاعات | مهندس مهدی یوسفی

حضور مهدی یوسفی در مرکز MRT LAB

مفتخر هستیم در راستای ارتقاء سطح کیفی و کمی تکنولوژی بازیابی اطلاعات و تعمیرات هارددیسک حضور چشمگیر و موفقی را در قطب مرکزی شرکت محترم MRT LAB ،جهت تبادل اطلاعات و آخرین تکنیک های بازیابی اطلاعات در سطح فوق تخصصی داشتیم. همانطور که می دانید این مرکز قوی ترین تیم فوق تخصصی خود را به دعوت شرکت محترم MRT LAB به کشور چین اعزام نمود . ایمان داریم دستاورد های این سفر کمک شایانی باشد به خانواده و کاربران آکادمی هارد ایران  و همچنین مشتریان عزیز . انتقال جدیدترین تکنیک های بازیابی اطلاعات و تعمیرات هارددیسک نیازی است که بر هیچ کس در عصر اطلاعات پوشیده نیست و ما با تمام توان تلاش خواهیم نمود تا به بهترین شکل ممکن خدمات خود را به شما عزیزان ارائه نماییم.

اطلاعات بیشتر در : http://en.mrtlab.com/the-first-mrt-international-data-recovery-training-course

Mahdi yousefi MRT LAB

سمینار بازیابی اطلاعات با تکنلوژی MRT توسط مهندس مهدی یوسفی

در دو سمینار برگزار شده ، کوشیدیم تا بتوانیم آخرین متد ها و روشهای بدست آمده تکنولوژی بازیابی اطلاعات  را در بین همکاران عزیزمان به اشتراک بگذاریم.  سمینار برگزار شده با حضور فعال مهندسین کشورمان از اقسا نقاط کشور عزیزمان بود . خوشحالیم تا بتوانیم همیشه قدمی کوجک اما موثر برای پیشرفت کشور عزیزمان ایران در عرصه بازیابی اطلاعات برداریم.

درباره مهندس مهدی یوسفی

هم اکنون از مهدی یوسفی به عنوان تخصصی ترین فرد بازیابی اطلاعات در ایران یاد می شود که این موفقیت از سال ها تلاش شبانه روزی ، آموزش ها در بهترین مراکز توسعه بازیابی اطلاعات در دنیا مانند شرکت شرکت MRT Lab چین و … بدست آمده است .

ما مدعی هستیم که در بازیابی اطلاعات در ایران بعنوان اولین هستیم ! باور ندارید ؟ تخصص ما را امتحان کنید

ابزارآلات :

۱ > استفاده از دستگاه قدرتمند PC3000 Express جهت بازیابی اطلاعات و تعمیر انواع هارد دیسک های اکسترنال اینترنال با هر بند ، مدل و ظرفیتی

۲ > استفاده از دستگاه MRT PRO جهت بازیابی اطلاعات و تعمیر انواع هارد دیسک ها اینترنال و اکسترنال با آپشن های فوق العاده

۳ > دارای کلین روم استاندارد برای انواع هارد دیسک های ۲٫۵ , ۳٫۵ اینترنال و اکسترنال

۴ > دارای ابزار آلات جراحی هارد دیسک مطابق با استانداردهای روز دنیا و استفاده از ابزار آلات برند HDD Surgery

در کانون هارد ایران , شایسته ترین احترام و ادب حق شما مشتریان عزیز است

images_hardclinic_banners_submit-a-firmware-corrupted-hdd

بازیابی اطلاعات مثل روز اول

اطلاعات بازیابی شده همیشه درست و قابل قبول بوده است ، فایل ها و محتویات دقیقا در پوشه بندی و آدرس های اصلی قرار میگیرند.

لطفا ما را در گوگل حمایت کنید !