ریکاوری هارد

Data recovery min - ریکاوری هارد

در عصر اطلاعات ، نگهداری ، ذخیره و باز خوانی اطلاعات نیازی است که بر هیچ کس پوشیده نیست ، اما مشکلات و اتفاقاتی در کمین اطلاعات و هارد دیسک ها هستند که نیاز به ریکاوری و بازیابی اطلاعات را مشهود می کند. در این مقاله می پردازیم به مشکلات مربوط به ریکاوری انواع هارد ها و به اختصار مشکلاتی که مشتریان ما و هموطنان ما دارند و راهکار های کانون هارد ایران.

ریکاوری هارد اکسترنال

هارد های اکسترنال WD , Seagate , Adata , buffalo  در ایران بسیار رایج است اما عمده دلایل ورودی کانون هارد ایران در انواع این برند ها فرق میکند که به اختصار توضیح خواهم داد . از مشکلات هارد های وسترن ، کند شدن ، خرابی هد , عدم شناسایی است که ریکاوری هارد اکسترنال وسترن با وجود متد های منحصر کانون هارد ایران انجام میشود . به جرات می توان گفت اولین شرکتی هستیم که اولین متد بازیابی اطلاعات در این مدل هارد ها را ابداع نمودیم و مشکلات بسیاری از همکاران و هموطنان را در مورد بازیابی اطلاعات هارد های WD حل کردیم که خداوند را به خاطر این موفقیت شاکریم. از مشکلات هارد های سیگیت می توان به عدم شناسایی هارد سیگیت اشاره کرد که بسیار مشهود است که کانون هارد ایران براحتی این مشکل را حل می کند. در مورد هارد های بوفالو و ای دیتا می توان به مشکلاتی نظیر عدم شناسایی و خرابی الکترونیک برد اشاره کرد که این نوع هارد دیسک در کانون هارد ایران قابل بازیابی است و در بعضی از مواقع بعد از بازیابی اطلاعات تعمیر هم می شوند. اما نکته دیگر در مورد هارد های اکسترنال این است که این نوع هارد دیسک ها در معرض خطر هستن بدین معنا که ضربه خوردن ، تکان خوردن در هارد های اکسترنال باعث عدم شناسایی و صدای غیر معمول در هارد دیسک می شود که این حاکی از خرابی فیزیکالی هارد دیسک است که در صورت خرابی فیزیکالی کانون هارد ایران متد جراحی هارد دیسک را انتخاب خواهد کرد و نهایتا ریکاوری هارد را به انجام خواهد رساند.

ریکاوری هارد دیسک اینترنال

هارد های اینترنال معمولا بعد از ساعت ها کار کردن فرسوده می شوند و بدسکتور می گیرند ، هرچند مشکلات دیگری نظیر خرابی هد ، عدم شناسایی و خرابی فریم ور نیز در هارد های اینترنال بوجود می آید که برای بازیابی اطلاعات هر مشکل چندین راه حل وجود دارد که کانون هارد ایران بهترین ، سریع ترین و امن ترین راه را برای ریکاوری هارد اینترنال انتخاب و در بعضی از مورد های پیچیده ساعت ها وقت می گذاریم تا بالاخره اطلاعات را تقدیم شما کنیم که این کار بسیار لذت بخش است .

ریکاوری هارد سوخته

ما در حقیقت هارد سوخته نداریم. معمولا برد هارد دیسک(الکترونیک برد ) می سوزد یا دچار مشکل می شود که کانون هارد ایران آرشیو عظیمی از برد های هارد دیسک را در اختیار خود دارد و  میتوان با سازگاری برد های مشابه هارد دیسک هایی که مشکل برد دارند را بازیابی اطلاعات کرد.

ریکاوری هارد فرمت شده

از مراجعات ما ، کسانی هستند که به اشتباه هارد دیسک یا درایو خود را فرمت کرده اند غافل از اینکه اطلاعات مهمی در آن درایو یا پارتیشن داشته اند . کانون هارد ایران متد منحصری برای بازیابی اطلاعات هارد فرمت شده دارد. اما توصیه جدی ما این است که بعد از فرمت شدن پارتیشن یا تمامی پارتیشن ها از ریختن اطلاعات جدید و ریکاوری با استفاده از نرم افزار ها یا در بعضی از مواقع بد افزار ها جدا خودداری فرمایید که این کار باعث نابودی یا خرابی اطلاعات می شود . در صورت مواجهه بدون هیچ دستکاری از مراکز بازیابی اطلاعات یا کانون هارد ایران استفاده نمایید و اطلاعات از دست رفته خود را بدست آورید.

ریکاوری هارد DVR

هارد دیسک ها DVR یا خراب می شوند یا به نحوی اطلاعات پاک می شوند. اگر هارد DVR خراب شود و به هر دلیل به مشکل برخورد ما با متد های خاصی هارد دیسک را تعمیر و بعد ریکاوری می کنیم. اما در مواقعی هارد DVR فرمت می شود و یا برای انتقال اطلاعات به پی سی وصل می شود که در این حالت مشکلات بسیار پیچیده ای بوجود می آورد که ریکاوری آن را بسیار سخت می کند . لطفا دقت کنید که اطلاعات در بسیاری از دستگاه های دوربین های مداربسته بصورت کدینگ ذخیره می شود و بازیابی اطلاعات را بسیار پیچیده می کند. کانون هارد ایران ۲ سال مداوم در تحقیق راه حل ها برای بازیابی اطلاعات این هارد ها است و تاکنون توانسته ایم ۸۰ درصد این هارد دیسک ها را ریکاوری کنیم.

اگر اطلاعات خود را از دست داده اید نگران نباشید

کانون هارد ایران ، با کمال افتخار در خدمت شماست

دلایل انتخاب ما

ریکاوری هارد , ریکاوری هارد سوخته