صدای ناهنجار هارد دیسک

گاها در اثر ضربه خوردن هارد , تکان خوردن از هارد دیسک صداهای غیر عادی منتشر می شود که در هارد های اکسترنال بیشتر دیده می شود چرا که هارد دیسک های اکسترنال نسبت هارد دیسک های اینترنال بیشتر در معرضه ضربه قرار دارند و همیشه در حال جابجایی هستند . شنیدین صدای مانند تق تق کردن هارد ، قیژ قیژ کردن و … نشان دهنده این است که هارد دیسکصدای غیر عادی هارد دیسک شما مشکل فیزیکالی دارد .  بازیابی اطلاعات از هارد دیسک های ضربه خورده با مشکلات فیزیکالی به نسبت مشکلات دیگر بسیار پیچیده تر و زمان بر است. اگر مشکلات فیزیکالی هارد دیسک شدید باشد برای ریکاوری هارد از جراحی هارد دیسک استفاده می شود . کانون هارد ایران با کلین روم استاندارد و نیز استفاده از بهترین ابزارهای جراحی هارد دیسک می تواند اطلاعات شما را از هارد دیسک های ضربه خورده با مشکلات فیزیکالی بازیابی کند. دقت کنید که همیشه صدای غیر عادی دلیل بر مشکل فیزیکالی ندارد خرابی فریم ور ، برد و … نیز باعث ایجاد صدای غیر عادی هارد دیسک می شود.

اگر هارد دیسک شما صدای غیر عادی دارد از دستکاری یا روشن گذاشتن بی مورد هارد دیسک جدا خودداری کنید که این عمل باعث می شود که خرابی فیزیکالی هارد دیسک شما بیشتر شود و منجر به خرابی اطلاعات و سطح پلاتر شود . همچنین در مواردی مشاهده می شود که خود فرد اقدام به باز کردن هارد دیسک در هوای آزاد می کند که این عمل می تواند برای همیشه اطلاعات شما را از بین ببرد . در بعضی موقع ها می شود حتی تعمیر هارد دیسک را هم انجام داد .

نکته مهم

اگر هارد دیسک شما صدای ناهنجار و غیر عادی دارد سریعا از سیستم ، لپ تاپ خود جدا کنید تا با دست های خودتان باعث از دست رفتن اطلاعاتتان نشوید.

اگر هارد دیسک شما صدای غیر عادی دارد یا ضربه خورده است نگران نباشید ما اطلاعات شما را ریکاوری می کنیم

بازیابی اطلاعات در صدای ناهنجار هارد دیسک

ریکاوری اطلاعات هارد دیسک ضربه خورده

صدای ناهنجار هارد دیسک

لطفا ما را در گوگل حمایت کنید !