نرم افزار بازیابی پارتیشن های فرمت شده Active Unformat

هارد های کامپیوتر حاوی اطلاعات شخصی اعم از عکس, فیلم, اطلاعات کاری, تجاری و تحقیقاتی هستند که ممکن است به هر دلیلی هارد دچار مشکل شود و اطلاعات آن از بین برود نرم افزارهای بازیابی برای بازیابی اطلاعات از این هارد ها طراحی شده اند. در ادامه معرفی نرم افزارهای بازیابی اطلاعات قصد داریم یکی از این نرم افزار ها با نام نرم افزار Active Unformat را معرفی کنیم که یکی از نرم افزارهای مفید در این زمینه است. محیط کاربری این نرم افزار بسیار ساده است و بدون تجربه ی خاصی می توانید به راحتی اقدام به بازیابی اطلاعات کنید. این نرم افزار علاوه بر بازیابی اطلاعات هارد برای دستگاه های دیگری مانند دوربین های دیجیتال نیز کارآمد است. سرعت بالای بازیابی این نرم افزار نیز از مزایای آن می باشد و نیاز به انتظار زیادی برای بازیابی ندارد.

نرم افزار Active Unformat ابزاری است که برای تمام سناریوهای از دست رفتن اطلاعات  کارآمد است و می تواند فایل های از دست رفته و همچنین فایل های حذف شده از دستور فرمت را بازیابی کند. با بیشتر سیستم عامل ها در همه ی نسخه های سیستم عامل سازگار است و براحتی می توانید اطلاعات خود را بازیابی کنید.

5

ویژگی های نرم افزار Active Unformat

  • بازیابی اطلاعات فرمت شده از هارد دیسک ها , SSDها, فلش های USB و مموری کارت ها
  • پشتیبانی از کلیه فایل سیستم های MS NTFS/ ReFS/FAT/exFAT , فایل سیستم های اپل HFS, فایل سیستم های یونیکس UFS/XFS و لینوکس Ext2/3/4 و BtrFS
  • سازگاری با تمامی کارت های حافظه, کارت های حافظه دوربین ها, گوشی های تلفن همراه, پخش کننده های ۳ MPو غیره…
  • پشتیبانی از تکنولوژی های هارد دیسک های کامپیوتر
  • رابط کاربری آسان
  • بازیابی اطلاعات از فلش های USB

برای دانلود نرم افزار از دکمه روبرو اقدام کنید.

پسورد : www.recoverycenter.ir