نرم افزار Abelssoft Undeleter

برای همه ی ما پیش آمده است که بصورت تصادفی فایلی را حذف کرده ایم یا به علت های مختلف فایل های ضروریمان از دست رفته است. در این مطلب نرم افزار دیگری از سری نرم افزارهای بازیابی اطلاعات پاک شده معرفی می کنیم تا بتوانید این اطلاعات حذف شده را بازیابی کنید. نرم افزاری که این بار قصد داریم آن را مورد بررسی قرار دهیم نرم افزار Abelssoft Undeleter است این برنامه قادر است اطلاعات مهم و حساس شما را از نابودی کامل نجات دهد حتی فایل هایی که از سطل بازیافت سیستم هم پاک شده اند با این برنامه قابل بازیابی هستند.

قابلیت اسکن هوشمند این نرم افزار باعث سرعت در جستجو هارد دیسک می شود. الگوریتم های جستجوی این نرم افزار فایل های آسیب دیده پارتیشن ها, بوت سکتورها و حافظه سیستم عامل هارد دیسک ها را به طور کامل اسکن و جست و جو می کند.

حالت اسکن عمیق یا deep scan این قابلیت را دارد که هر فایل کوچکی حتی فایل های آسیب دیده و یا آنها که به طور جزئی رو نویسی شده اند را پیدا کند. با این قابلیت می توانید فایل های بیشتری را پیدا کنید و آنها را بازیابی نمایید.

Abelssoft Undeleter با فیلتر کارآمدی که دارد به شما این امکان را می دهد که مقادیر زیادی از داده ها را به سرعت مشاهده کنید و فایل هایی که تصادفی حذف شده اند مشخص کنید و آنها را بازیابی نمایید.

7

قابلیت های ویژه نرم افزار Abelssoft Undeleter

  • بازیابی تمامی فایل ها شامل عکس, اسناد و دیگر فایل های حذف شده
  • داشتن دو حالت اسکن هوشند و عمیق
  • اسکن تمامی قسمت های هارد و حتی برنامه های در حال اجرا
  • داشتن فیلتر برای محدود کردن نتایج جستجو
  • امکان پیدا کردن تمامی فایل های از دست رفته

برای دانلود از طریق دکمه روبرو اقدام کنید.

پسورد: www.recoverycenter.ir