نرم افزار Ashampoo Photo Recovery | معرفی + دانلود

عکس های مراسمات مختلف همچون ازدواج یا تصاویر سفر ها یا عکس های مربوط به دوران بچگی یکی از ارزشمند ترین اطلاعات برای هر فرد محسوب می شوند و ارزش معنوی بالایی دارند و جایگزینی برای آنها وجود ندارد و ثبت کننده خاطرات لحظات خوب ما هستند, حال اگر به هر دلیلی مانند حذف تصادفی, مشکلات فنی و فیزیکی حافظه و یا آسیب فایل ها با ویروس ها ز دست بروند اتافق جبران ناپذیری خواهد بود. در ادامه معرفی نرم افزار های بازیابی اطلاعات قصد داریم نرم افزاری معرفی کنیم که در بازیابی عکس های از دست رفته به شما کمک کند. نرم افزار Ashampoo Photo Recovery ابزاری است که می توان برای بازیابی عکس های از دست رفته از آن استفاده کرد تا به روشی حرفه ای بتوانید عکس های پاک شده را بازیابی کنید.

استفاده از این نرم افزار دانش خاصی در زمینه بازیابی اطلاعات نیاز ندارد و تنها با انجام چند مرحله کوچک و کوتاه عکس های پاک شده از رسانه های ذخیره سازی مختلف همچون کارت های حافظه گوشی های هوشمند و یا دوربین های دیجیتال و فلش مموری ها و یا هارد دیسک را بازیابی می کند.

امروزه با وجود دستگاهایی همچون تلفن های همراه, دوربین های دیجیتال تصاویر بیشتری را ثبت کرده و دراختیار داریم و این امکان وجود دارد که به صورت اتفاقی عکس مورد علاقه تان پاک شود با استفاده از نرم افزار Ashampoo Photo Recovery به راحتی می توانید این عکس ها را بازیابی کنید.

2

ویژگی های کلیدی نرم افزار Ashampoo Photo Recovery

  • توانایی بازگردانی عکس هایی که به صورت تصادفی و ناخواسته حذف شده اند
  • قابلیت بازگردانی عکس از حافظه های آسیب دیده گوشی های هوشمند و یا دوربین های دیجیتال
  • بازگردانی و بازیابی عکس از حافظه های فلش USB که فرمت شده و یا آسیب دیده اند
  • ریکاوری عکس های موجود در فایل های exe, pdf یا word
  • توانایی بازیابی عکس از فایل سیستم های RAW آسیب دیده
  • بازیابی عکس از درایو های فرمت شده

برای دانلود نرم افزار از دکمه روبرو اقدام کنید و قبل از نصب فایل راهنمای نصب را مطالعه بفرمایید.