نرم افزار Auslogics File Recovery | معرفی و دانلود

در این مطلب یکی دیگر از نرم افزار ها در زمینه بازگردانی اطلاعات حذف شده یا اطلاعاتی که به طور تصادفی حذف شده اند و یا مورد حمله نرم افزارهای جاسوسی و ویروس قرار گرفته اند معرفی می کنیم . این نرم افزار Auslogics File Recovery نام دارد. و این امکان را به شما می دهد که اسناد, فایل های موسیقی, برنامه های نرم افزاری و یا هر فایل دیگری را بازیابی کنید. قابلیت بازگردانی فایل از دوربین های دیجیتال, دوربین و کارت حافظه را نیز دارد. همچنین این امکان را دارد که فایل ها را جستجو کنید و یا پیش نمایش دهید. این نرم افزار با استفاده از تکنیک های بازیابی پیشرفته امکان بازیابی انواع مختلف هارد را فراهم میکند. و حتی در صورتی که درایو فرمت شده و یا قسمتی از فایل آسیب دیده است می تواند آن را بازیابی کند.

shot

ویژگی ها

کارشناسان  Auslogics بهترین نتیجه بازیابی را برای شما تضمین می کنند. برای استفاده ساده از آن می توانید با استفاده از بازیابی wizard استفاده کنید. این گزینه این امکان را به شما می دهد که زمان بازیابی را با استفاده از جستجو درون صفحه ای به حداقل برسانید. شما امکان انتخاب درایو برای اسکن را دارید, و می توانید نوع فایل را مشخص کنید و یا آخرین تاریخ اصلاح روی فایل را با محدوده تاریخ مشخص کنید. فیلتر پیشرفته در این برنامه به شما امکان می دهد نتایج اسکن را مرتب کنید. گزینه پیش نمایش اجازه می دهد فایل های مختلف را به صورت پیش نمایش ببینید.

کارشناسان  Auslogics به طور مداوم برای بهبود نرم افزار کار می کنند و می توان گفت یکی از قابل اطمینان ترین محصولات بازیابی این نرم افزار است.

این نرم افزار , ابزارهای اضافی هم به همراه دارد از جمله ایجاد تصاویر دیسک, ابزار shredder برای حذف دائمی فایل ها , پاک کننده دیسک رایگان برای پاک کردن ایمن فایل های حذف شده و آزاد کردن فضای دیسک از فایل های حذف شده.

برای دانلود نرم افزار از لینک زیر استفاده کنید.

پسورد: www.recoverycenter.ir