نرم افزار Disk Drill | دانلود و معرفی

نرم افزار Disk Drill ابزاری است حرفه ای است که برای حفاظت از اطلاعات شما طراحی شده است و فایل های از دست رفته شما را بازیابی می کند. این برنامه بصورت رایگان است و ویندوزهای xp, ویستا, ۷ , ۸ و ۱۰ را پشتبانی می کند. این برنامه با اینکه ساده است اما ابزارهای حرفه ای ارائه می دهد, امکاناتی همچون اسکن عمیق و سریع که می تواند پارتیشن های از دست رفته و فایل سیستم های مختلف را بازیابی کند. با این ابزار می توان تا ۵۰۰ مگابایت اطلاعات از دست رفته را به صورت رایگان بازیابی کرد. همچنین از فایل سیستم های FAT, NTFS, exFAT, EXT4, HFS و حتی دیسکهای بوت پشتیبانی می کند.

ویژگی ها

نرم افزار Disk Drill برای بازیابی از الگوریتم های متعددی برای اسکن سریع و همچنین اسکن عمیق و جستجوی پارتیشن universal و داده های محافظت شده استفاده می کند. فرآیند بازیابی توسط این برنامه ساده است و می توانید در هر زمانی که خواستید آن را متوقف, ذخیره و بارگذاری کنید.

Disk Drill امکان بازیابی از هر رسانه ای همچون هارد دیسک های داخلی و خارجی, کارت های حافظه, دوربین ها, فلش های USB را دارا می باشد.

وقتی اسکن کامل می شود به شما یک لیست درخت مانند از موارد قابل بازیابی شامل فایل ها و پوشه ها و همچنین فایل های بازسازی شده ارائه می دهد. Disk Drill می تواند صد ها نو فایل مختلف را بازسازی کند مانند : اسناد, تصاویر, آرشیوها, فیلم ها و موارد دیگر.

Disk Drillاین قابلیت را دارد که اطلاعات مختلفی که به علت حذف تصادفی, حذف از سطل آشغال, حملات ویروسی, پارتیشن گمشده و یا غیر قابل دسترس, خرابی و فساد MBR از دست رفته اند بازیابی کند. هم چنین با رابط کاربرپسند می تواند راه حل خوبی برای بازیابی اطلاعات از دست رفته باشد.

2

برای دانلود فایل از دکمه روبرو اقدام کنید.

پسورد:www.recoverycenter.ir