نرم افزار EaseUS Data Recovery Wizard | آسان و قدرتمند

در ادامه معرفی نرم افزارهای بازیابی اطلاعات قصد داریم نرم افزار EaseUS Data Recovery Wizard را که یکی از نرم افزارهای حرفه ای  برای این کار است معرفی نماییم. از توانایی های این نرم افزار بازیابی فایل ها , اطلاعات و حتی پارتیشن های از بین رفته نام برد. چنانچه داده های شما بر اثر حذف , فرمت کردن درایو, حذف شدن پارتیشن, کراش سیستم عامل , حمله ویروسی و یا سایر موارد از بین رفته باشد این نرم افزار می تواند برای بازیابی آنها به شما کمک کند. همچنین قابلیت بازیابی فایل های رمز گذاری شده توسط ویروس جدید Petya را دارا می باشد.

نرم افزار EaseUS Data Recovery Wizard یکی از بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات در ویندوز می باشد که فایل های حیاتی که دچار تلفات شده اند را از رایانه های شخصی, لپتاپ ها , سرورها , کارت های حافظه , درایو های USB , کارت های SD , دوربین های دیجیتال و … را دارد.

narm-afazr

تنها با انجام ۳ مرحله آسان می توانید اطلاعات از دست رفته را بازیابی کنید و نیازی به هیچگونه تجربه ای در این زمینه نخواهید داشت.

recovery

با رابط کاربری ساده بصورت گام به گام شما را راهنمایی می کند و با اسکن عمیق و سریع با اطمینان اطلاعات از دست رفته شما را پیدا می کند.

بازیابی فایل های از دست رفته و یا حذف شده بصورت ۱۰۰درصد و با خیالی راحت بدون رو نویسی داده های اصلی انجام می شود.

پیش نمایش قبل از بازیابی نیز از قابلیت های این نرم افزار است. مشخص کردن انواع فایل ها , اسکن قبل از بازیابی, فیلتر کردن نتایج جستجو برای اطمینان از بازیابی آنها.

سیستم و سخت افزار مورد نیاز

سیستم عامل ها:

  Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP

    Windows Server 2016

    Windows Server 2012

    Windows Server 2008

    Windows Server 2003

فایل سیستم

FAT (FAT12, FAT16, FAT32)

exFAT

NTFS

NTFS5

ext2

ext3

HFS+

CPU: حداقل x86

رم : حدااقل ۱۲۸ MB

فضای دیسک: حداقل ۳۲ MB برای نصب نرم افزار

قبل از نصب برنامه راهنمای نصب موجود در فایل زیپ را مطالعه بفرمایید.

از طریق لینک زیر می توانید اقدام به دانلود این نرم افزار کنید.

پسورد:www.recoverycenter.ir