نرم افزار LC Technology RescuePRO Deluxe | دانلود و معرفی

این نرم افزار برای بازیابی فایل ها واطلاعات پاک شده از محصولات SanDisk و یا انواع مختلف رسانه های دیجیتال ارائه شده است. اگر به طور ناخواسته اطلاعات شما از جمله تصاویر, اسناد, موسیقی و صدها نوع فایل دیگر را از دست داده اید این نرم افزار می تواند در بازیابی آنها به شما کمک کند.

کار با این نرم افزار بسیار ساده است.

نحوه کار

۱٫ ابتدا برنامه را اجرا کرده و نوع فایلی را که قصد دارید بازیابی کنید انتخاب نمایید. عکس, صوت یا سایر فایل ها.
۲٫ از فهرست رسانه ذخیره سازی خود را انتخاب کنید و دکمه شروع را برای فرآیند اسکن بزنید.
۳٫ بعذ از اتمام اسکن یک لیست از فایل های بازیابی شده را دریافت خواهید کرد که این فایل ها بطور خودکار بر روی هارد ذخیره می شوند و شما می توانید در پوشه Output Folder آنها را مشاهده کنید.

سیستم مورد نیاز برای نصب این برنامه:

  • سیستم عامل ویندوز۷ و بالاتر , البته در ویندوز ویستا (SP2) اگر با Run as administrator برنامه را اجرا کنید می توانید از آن استفاده کنید.
  • رم مورد نیازبرای نصب این برنامه ۱ گیگ می باشد
  • حداقل فضای آزاد هارد شما باید دو برابر از حافظه ای که می خواهید آن را بازیابی کنید بزرگتر باشد
14

ویژگی های برنامه

این برنامه بسیاری از مارکهای مختلف رسانه های دیجیتال را پشتیبانی می کند. و با استفاده از الگوریتم های بازیابی جدید امکان پیش نمایش  ازاطلاعات قابل بازیابی را برای شما فراهم می کند. با رابط کاربری ساده و کاربر پسندی که دارد باعث می شود به راحتی بتوانید با چند کلیک ساده اطلاعات خود را بازیابی کنید.  همچنین قابلیت حذف ایمن اطلاعات از رسانه های دیجیتال شما را دارد.

همچنین از دوربین های دیجیتال پشتیبانی می کند و به صورت خودکار داده های اسکن شده را ذخیره می کند.

از فایل های تصویر, فیلم های HD, موسیقی, انیمیشن, گرافیک های برداری ۳ بعدی و ۲ بعدی, پایگاه های داده, آرشیو, ایمیل, مموری کارت ها, MMC پشتیبانی می کند.

برای دانلود برنامه از لینک روبرو استفاده کنید.

پسورد: www.recoverycenter.ir

نرم افزارهای بیشتر