نرم افزار M3 Bitlocker Recovery

M3 Bitlocker Recovery اولین نرم افزار رایگان بازیابی اطلاعات درایو های رمزگذاری شده با Bitlocker است که توانایی بازیابی درایو آسیب دیده, خراب, غیرقابل دسترس, فرمت شده یا از بین رفته را دارد. این نرم افزار با رابط کاربری ساده و راحت عملیات بازیابی را بسیار ساده انجام میدهد و می تواند فایل ها و پوشه های درایو رمزگذاری با Bitlocker را بازیابی کند.

Bitlocker یک قابلیت امنیتی در ویندوز است که از نسخه ویستا به این سیستم عامل اضافه شده است و کار آن رمزگذاری پارتیشن است. این قابلیت تمامی پارتیشن ها را با استفاده از کلیدهای ۱۲۸ یا ۲۵۶ بیتی با استفاده از الگوریتم AES در حالت CBC رمزگذاری می کند. در رابط جدید این قابلیت علاوه بر رمزگذاری پارتیشن های هارد دیسک می توان بر روی سایر دستگاههای ذخیره سای قابل حمل نیز این رمز گذاری را اضافه کرد. گاهی ممکن است در هنگام رمزگذاری یا رمزگشایی از این نوع درایو ها عملیات ناموفق انجام شود و اطلاعات از دست برود که در این حالت می توان با نرم افزارهایی همچون نرم افزار M3 Bitlocker Recovery به اطلاعات دسترسی پیدا کنیم.

 نرم افزار M3 Bitlocker Recovery توانایی بازیابی داده ها از حافظه های رمز گذاری را دارا می باشد و با رابط کاربری ساده بازیابی را از حافظه های آسیب دیده , خراب, ناقص و غیر قابل دسترس انجام می دهد.

4

ویژگی های کلیدی نرم افزار M3 Bitlocker Recovery

  • امکان بازیابی داده ها از پارتیشن یا درایو هایی که با سیستم بیت لاکر رمزگذاری شده اند
  • قابلیت بازیابی داده بعد از عملیات ناموفق رمزگذاری یا رمزگشایی
  • توانایی بازیابی داده ها از درایوهای خام رمزگذاری شده یا آسیب دیده
  • بازیابی داده از انواع هارد و درایو قابل حمل
  • پشتیبانی از سیستم فایل های NTFS, FAT32 و exFAT
  • و…

برای دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات از طریق دکمه روبرو اقدام کنید.و قبل از نصب فایل راهنمای نصب را مطالعه بفرمایید.

پسورد : www.recoverycenter.ir