نرم افزار Magic Partition Recovery

در این مطلب قصد داریم یکی دیگر از نرم افزارهای بازیابی اطلاعات یعنی Magic Partition Recovery را مورد بررسی قرار دهیم و ویژگی های این نرم افزار را مرور کنیم. پس اگر پارتیشن هارد دیسک خود را به طور ناخواسته حذف کرده اید یا دچار آسیب و مشکل شده است و یا اطلاعاتتان از درایوهای با فرمت FAT, NTFS حذف شده است با ما همراه باشید.

2

ویژگی های نرم افزار Magic Partition Recovery

نرم افزار Magic Partition Recovery توانایی تعمیر پارتیشن های آسیب دیده را دارد و از همه محصولات بازیابی اطلاعات پا فرا تر گداشته و مهم نیست که هارد دیسک شما چقدر آسیب دیده باشد و یا سیستم فایل روی آن وجود داشته باشد یا از بین رفته باشد این برنامه می تواند فایل ها را با دقت بازیابی کند . ساختار پارتیشن های را براساس آنچه هنوز وجود دارد بازسازی کند.

این نرم افزار داده ها را از هر نوعی که باشند شامل موجود, غیرقابل دسترس, آسیب دیده, حذف شده و یا به شکل یک سیستم فایل جدید و… بازیابی می کند.

از تمامی فایل سیستم ها سیستم عامل ویندوز پشتیبانی می کند. حتی با نسخه های جدید NTFS استفاده شده در ویندوز ۸ نیز سازگار است.

Magic Partition Recovery توانایی بازیابی فایلهای متنوع همچون اسناد, تصاویر, موسیقی, ویدیو, پایگاه داده ها, آرشیوهای فشرده , فایل های اجرایی و دیگر فایل ها را دارد.

همچنین با تمامی دستگاههای ذخیره سازی همچون هار دیسک ها, حافظه های SSD, دوربین های دیجیتال, پخش کننده های MP3و… سازگار است.

این نرم افزار با دو حالت سریع و کامل اطلاعات را برای بازیابی جست و جو می کند که هر کدام از حالت ها توسط کاربر انتخاب می شود. در حالت بازیابی کامل حتی امکان بازیابی فایل هایی که چند ماه قبل حذف شده اند وجود دارد.

برای دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات از دکمه رور برو اقدام کنید.

پسورد: www.recoverycenter.ir