نرم افزار Wonder share Data Recovery |دانلود قویترین و بهترین نرم افزار ریکاوری

در ادامه معرفی نرم افزارهای قدرتمند بازیابی اطلاعات به معرفی نرم افزار Wondershare Data Recovery می پردازیم این نرم افزار در عین حال که قدرتمند است کاربری آسانی دارد و استفاده از آن ساده است و در محیط ویندوز قابل استفاده است. از Wondershare Data Recovery میتوان برای بازگردانی فایل های آرشیو شده در هارد های اکسترنال یا اینترنال, درایو های USB, گوشی های موبایل, دوربین های دیجیتال, پخش کننده های موزیک و دیگر رسانه ها استفاده کرد. این نرم افزار می تواند یک سری از فایل های حذف شده را قبل از بازیابی پیش نمایش دهد و در صورتی که برای شما مهم است آنها را بازیابی کنید تا در وقتتان صرفه جویی شود. در این نرم افزار ۴ بخش برای اسکن و بازیابی اطلاعات شما دارد که شامل:

       Partition recovery

بازیابی اطلاعات ذخیره شده در پارتیشن های حذف شده یا فرمت شده و حتی پارتیشن های گم شده یا مخفی شده.

       Lost file recovery

فایل هایی که حذف شده اند و بدون پشتوانه هستند یعنی نسخه ای در زباله ندارند.

       Raw recovery  

برگرداندن داده های غیر قابل دسترس و پنهان شده که معمولا به علت آسیب های سیستم فایل ایجاد می شود.

هر نوع بازیابی دارای ۳ مرحله اصلی , انتخاب نوع جستجو , جستجو و مشاهده نتایج است. که با ۴ روش انجام می شود و اطلاعات را از روی درایوهای پارتیشن بندی شده , هاردهای فرمت شده و … بازیابی می کند. همچنین قابلیت مکث در حین جستجو را نیز دارد بدین صورت که می توان جستجو را متوقف کرد و فرآیند بازیابی را در زمانی دیگر ادامه داد. این نرم افزار بازیابی ۱۰۰درصد مطمئن وقابل اطمینان است و سرعت و کارایی بالایی دارد و از تمام دستگاههای با فایل سیستم NTFS, FAT16 , FAT32 و یا exFAT پشتیبانی می کند.

wonder share data recover

 

رجیستر برنامه:

بعد از نصب برنامه برای رجیستری کردن آن فایل register.dll را در آدرسی که برنامه را نصب کرده اید کپی کنید و برنامه را اجرا نمایید.

پسورد فایل: www.recoverycenter.ir

برای دانلود فایل از لینک زیر استفاده کنید.