ریکاوری هارد با PC3000

مرکز تعمیر ریکاوری هارد با PC3000
مرکز تعمیر ریکاوری هارد با PC3000

معرفی دستگاه قدرتمند PC3000

دستگاه PC3000 ساخت شرکت ACE روسیه ، یک ابزار کاملا حرفه ای می باشد که بصورت manual (دستی ) کار میکند. دستگاه PC3000 که مطرح ترین ابزار بازیابی اطلاعات هارد و SSD در دنیا میباشد و همچنین هموطنان عزیزمان هم حداقل نام این دستگاه را شنیده اند . این ابزار بسیار کارآمد و حرفه ای است اما همه ی کار نیست. این ابزار فقط ۱۰ درصد کار است و ۹۰ کار بسته به متخصصی است که ریکاوری هارد با PC3000 انجام میدهد چرا که در تکنلوژی بازیابی اطلاعات تکنیک های متعددی وجود دارد که در هیچ دستگاهی گنجانده نشده و فقط این تکنیک ها متعلق به متخصصانی است که سال ها تجربه کسب کرده اند و حتی آموزش دیده اند.

در کانون هارد ایران ریکاوری هارد با PC3000 و چندین دستگاه مطرح دیگر انجام می شود . توجه داشته باشید دستگاه PC3000برای هارد دیسک های خراب و معیوب استفاده می شود. 

انواع دستگاه PC3000

این دستگاه قابلیت های فراوانی دارد که از مهمترین ویژگی های این دستگاه توانایی ویرایش فایل های سیستمی و ماژول های به صورت دستی را به کاربر ارائه می دهد  که در پنج مدل PC3000 تولید شده است :

  1. PC3000 Express

محصول سال ۲۰۱۴ شرکت ACE LABORATARY  که دارای چهار پورت مجزا است که توانایی خواندن اطلاعات را تا ۱۳۳MB بر ثانیه دارد و بطور همزمان می شود چهار هارد دیسک خراب را ریکاوری یا بازیابی اطلاعات کرد.

  1. PC3000 UDMA

محصول سال ۲۰۱۳ شرکت ACE LABORATARY که دارای ۲ پورت مجزا است که توانایی خواندن اطلاعات را تا ۱۳۳MB بر ثانیه دارد و بطور همزمان می شود دو هارد دیسک خراب با بازیابی و ریکاوری کرد.

  1. PC3000 Portable

این دستگاه بصورت پورتابل مورد استفاده قرار می گیرد و به کاربر این امکان را میدهد که بتواند این دستگاه را با خود حمل کند . این دستگاه فقط یک پورت داشته و با سرعت ۶۶MB کار می کند.

  1. PC3000 SAS

این دستگاه دارای چهار پورت است که هارد های جدید SAS را ساپورت میکند و به شکل ساده می توان گفت توسط این دستگاه می  توان هارد دیسک های سرور را بازیابی اطلاعات و یا تعمیر کرد.

  1. PC3000 SSD

نرم افزاری است که بروی دستگاه های PC3000 express , udma , Portable  نصب می شود و این امکان را به کاربر می دهد که بتواند بروی انواع مدل و برند های هارد های SSD کار کند و هارد های SSD را بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد SSD را انجام دهد .

  1. PC3000 Flash

این دستگاه قابلیت خواندن و بازیابی اطلاعات انواع مموری و حافظه های NAND  را دارد .

مرکز ریکاوری هارد با دستگاه PC3000 | کانون هارد ایران

لطفا ما را در گوگل حمایت کنید !