بازیابی اطلاعات RAID , ریکاوری هارد سرور NAS

کانون هارد ایران | تخصصی ترین مرکز بازیابی اطلاعات از سیستم های Raid در ایرن

کانون هارد ایران با علم اینکه ذخیره سازی در بسیاری از ارگان ها ، شرکت ها و حتی کسب و کارهای کوچک با استفاده از سیستم Raid انجام میشود ، خدمات متمایزی برای بازیابی اطلاعات Raid در نظر گرفته شده است. بیشتر مراجعان مربوط به سیستم های Raid سرعت و کیفیت کار را در نظر می گیرند که ما برای بالابردن سرعت بازیابی اطلاعات از جدیدترین و سریع ترین سیستم های بازیابی اطلاعات در دنیا استفاده می کنیم تا بتوانیم در سریعترین زمان ممکن اطلاعات شما را تقدیم کنیم . در صورتی که سفارش بصورت اورژانسی باشد ما میتوانیم از لحظه ورود به شرکت کار را شروع کنیم و اطلاعات را عینا مثل روز قبل از خرابی تحویل شما دهیم.

ریکاوری هارد سرور  در کانون هارد ایران

برای ما مهم نیست هاردهایی که شما در سرور خود استفاده می کنید چه برد ، چه ظرفیت و چه رابطی دارد با هر ظرفیت ، رابط SAS SCSI SATA و… که باشد اطلاعات به هر نحو ، قالب و فایل سیستمی ذخیره شده باشد از فرمت های ESX , Vmdk , Vhms , NTFS , FAT و … باشد ما اطلاعات سرور شما را بازیابی خواهیم کرد.

کانون هارد ایران مجهزترین و تنها مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات هارد های Raid و سرور در ایران 

اطلاعیه

کانون هارد ایران با تجهیزات و علم کامل به ساختار سیستم های RAID , می تواند اطلاعات ارزشمند شما را بازیابی کند , ما قادر خواهیم بود ساعت ها برای اطلاعات شما وقت بگذاریم و پیچیده ترین مورد ها را ریکاوری کنیم و موجب لبخند و خوشحالی شما شویم .

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت بازیابی اطلاعات سرور و Raid ما مراجعه کنید