کانون هارد ایران ، تخصصی ترین مرکز تعمیر هارد اکسترنال My passport , Ultra , Adata , Buffalo , WD , Seagate تعمیر هارد اکسترنال , ریکاوری هارد اکسترنال

 تعمیر هارد اکسترنال

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال

مقاله ای به زبان ساده اما پر محتوا

هارد اکسترنال : تعمیر هارد اکسترنال WD Seagatee bufalo adata External hard drive Repair data recovery

هارد دیسک های اکسترنال نسبت به هارد دیسک های اینترنال مشکلات بیشتری دارند که این امری طبیعی است چون همیشه در حال جابجایی , در معرض ضربه یا به زبان ساده تکان خوردن هستند و این مورد مشکلات بسیاری برای هارد بوجود می آورد . جالب است بدانید که بیشترین ورودی ما هارد های اکسترنال است که مشکلات متعددی دارند که در ریکاوری یا تعمیر هارد اکسترنال بسیار کار کرده ایم و راندمان موفقیت ما در ریکاوری بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال ۹۵ درصد است.

از بزرگترین اشکالات هارد اکسترنال ضربه خوردن هارد اکسترنال است که در اینصورت باید از تعمیر هارد اکسترنال  صرفه نظر کنید مگر اینکه اطلاعات حائز اهمیتی داشته باشید . ما با استفاده از کلین روم خود و با استفاده از ابزار آلات HDD Surgery کانادا این کار را برای شما انجام می دهیم . اعتقاد ما این است که ابزار کارآمد لازمه کار خوب است و بی شک بدون ابزار آلات و تکنیک های روز دنیا نمیتوان ریکاوری موفقی را تجربه کرد.

از رایج ترین هارد های اکسترنال در ایران می توان به هارد دیسک های وسترن و سیگیت اشاره نمود که در مورد هر یک در ذیل توضیح مختصری ارائه خواهم کرد.

لازم به ذکر است که هارد های اکسترنال دیگر مثل Buffalo یا ADATA  بعنوان برند باکس هستند نه اینکه هارد تولید می کنند اما بدون شک تبدیل های با کیفیت و زیبایی دارند.

به سراغ تعمیر هارد اکسترنال WD  می رویم که نسبت به سیگیت در ایران رایج تر است و طرفداران بسیاری دارد.

۱- تعمیر هارد اکسترنال WD:

هارد دیسک های WD وسترن هرچنداز نظر سرعت و کیفیت فوق العاده هستند اما مشکلاتی هم دارند که به شرح آنها خواهیم پرداخت :

۱-  تعمیر  باز نشدن هارد اکسترنال WD

در این مورد هارد اکسترنال WD در Device Maneger شناسایی می شود اما پارتیشن مورد نظر در My computer یا Disk Management شناسایی نمیشود که تا بصورت کامل شناسایی نشود اطلاعات قابل دسترس نخواهد بود. بازنشدن پارتیشن یا درایو هارد اکسترنال WD  بسیار رایح است که هارد دیسک شما روشن می شود و بدون صدای غیر عادی کار میکند ولی درایو شما را باز نمی کند که ما با روش ابتکاری خود تعمیر هارد اکسترنال  و یا بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال را به خوبی انجام می دهیم.. لطفا توجه کنید که در بعضی از مواقع هارد دیسک شما خراب می شود و شناسایی کامل صورت نمی گیرد که ممکن است شما با پیغام فرمت کردن مواجه شوید اگر اطلاعاتتان مهم است از شما می خواهم از فرمت کردن هارد به امید ریکاوری مجدد خودداری نمایید چون این کار باعث خراب شدن و در بعضی مواقع(پسورد داشتن هارد) باعث نابودی اطلاعات شما میشود.

۲- تعمیر شناسایی نشدن هارد اکسترنال WD

اگر هارد دیسک شما روشن می شود و صدای غیر متعارفی از خود بروز نمی دهد اما در سیستم یا disk management سیستم یا لپ تاپ شما شناسایی نمی شود نگران نباشید ما این مشکل را نیز به راحتی حل می کنیم تعمیر هارد اکسترنال و یا بازیابی اطلاعات آنجام میشود البته اگر شما هم از دستکاری ها خود یا افراد دیگر اجتناب کنید . دستکاری ها نفرات غیر متخصص می تواند تعمیر هارد اکسترنال را با دشواری های بسیاری رو به رو کند و همچنین باعث افزایش هزینه تعمیر هارد اکسترنال می شود.

۳- صدای تق تق هارد اکسترنال WD

اگر هارد دیسک شما روشن می شود و صدای تق تق یا غیر متعارفی دارد بهترین کار این است که سریعا از سیستم جدا کنید . تو جه داشته باشید هر چه هارد دیسک شما بیشتر کار کند خرابی بیشتری بوجو خواهد آورد. تعمیر این مشکل عملا ارزشی ندارد اما اگر اطلاعات هارد برایتان مهم است ما با استفاده از کلین روم و تعویض هد هارد ، اطلاعات شما را بازیابی می کنیم.

۴- تعمیر کند شدن هارد اکسترنال WD

اگر هارد دیسک شما اطلاعات و درایو مورد نظر را با کندی باز می کند و اطلاعات شما را بسیار کند می خواند نگران نباشید ما مشکل هارد دیسک شما در کمتر از ۵ دقیقه حل می کنیم و هارد دیسک را تقدیمتان می کنیم اما توجه کنید که هنگامی که به این مشکل برمیخورید دقت کنید از تلاش و سعی برای دستیابی و کپی اطلاعات اجتناب کنید چون بعد از مدت کمی هارد دیسک شما دیگر شناسایی نمی شود و مشکلات پیچیده تری بوجود می آید. در ۹۰ درصد از مراجعات ما ، مشتریان اعلام می کنند که هارد اکسترنال وسترن ما کند بوده و بعد از مدت کمی کارکرد دیگر شناسایی نشده است. با این حال نگران نباشید کانون هارد ایران در خدمت شماست.

۵-  تعمیر برد هارد اکسترنال WD :

اگر هارد دیسک اکسترنال شما بر اثر نوسان برق دچار مشکل شده که این مشکل اغلب در برد هارد است ما برد هارد شما را تعمیر می کنیم یا اگر این امکان وجود نداشته باشد آن را تعویض می کنیم. در بعضی از مواقع مشاهده می شود که هارد دیسک را به تلویزیون های نسل LED و LCD وصل می کنند و بعد از آن دیگر اطلاعات قابل مشاهده نیست . این مشکل بسیار رایج است اما اگر دستکاری نشود ریکاوری و بازیابی هارد انجام میشود حتی در ۹۰ درصد اگر مشکل فقط همین باشد هارد دیسک شما تعمیر هم می شود و شما می توانید باز هم از هارد اکسترنال خود مانند سابق استفاده کنید.

۲- تعمیر هارد اکسترنال سیگیت Seagate

repair Seagate external hard drive

به نظر من هارد های اکسترنال سیگیت نسبت به وسترن از نظر کیفیت و ماندگاری بهتر هستند . اما این هارد ها هم دچار مشکلاتی می شوند که می توان به :

۱- تعمیر عدم شناسایی هارد اکسترنال سیگیت

اگر هارد دیسک اکسترنال سیگیت شما دیتکت نمی شود و صدای غیر متعارفی ندارد  این مشکل برآمده از سیستم فایل ها و ماژول های هارد دیسک شما است که ما با اصلاح فریمور هارد شما آن را تعمیر می کنیم. سیگیت های اکسترنال چند مدل دارند اما رایج ترین مدل های آن مدل های : Expensian , Seagate Backup plus است که هرکدام خرابی های خاص خودشان را دارند که رایج ترین مشکلات آنها دیتکت نشدن و شناسایی نشدن هارد است. ما در ریکاوری و تعمیر هارد اکسترنال سیگیت  مدعی آن هستیم که در ایران اولین هستیم که این نتیجه تحقیقات و آموزش های تکنسین های ما در بهترین مراکز آموزش خارج از کشور است.

۲- تعمیر بدسکتور هارد اکسترنال سیگیت:

هارد های اکسترنال سیگیت دچار مشکل بدسکتور می شوند که در صورتی که بدسکتور فیزیکالی نباشد این مشکل حل شده و هارد شما تعمیر خواهد شد. جدیدترین متد بدسکتور گیری و همچنین بازیابی اطلاعات ریکاوری هارد سیگیت که دچار بدسکتور شده است در اردیبهشت ماه ۹۴ توسط تیم کانون هارد ایران ابداع شد که انصافا برای ما و مشتریان بسیار با ارزش بود که نتیجه آن افزایش چشمگیر راندمان بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد اکسترنال  های سیگیت بدسکتوری بوده است که خداوند بزرگ را بخاطر این موفقیت و همچنین موفقیت های دیگر بسیار شاکریم.

۳- تعمیر برد هارد اکسترنال سیگیت:

هارد های اکسترنال سیگیت معمولا متشکل از دو برد است یکی برد خود هارد و دیگری برد تبدیل usb . بیشتر اوقات در اثر نوسانات برق برد تبدیل دچار سوختگی یا خرابی می شود که بهترین کار تعویض آن است . در صورتی که برد هارد بسوزد یا خراب شود اگر برد غیر قابل تعمیر باشد آن را تعویض می کنیم. در بعضی مواقع نوسانات برق باعث خرابی در مدیا هارد می شود که در ۹۰ درصد هد هارد دیسک را دچار مشکل میکند. اما نگران نباشید کانون هارد ایران در خدمت شما خواهد بود.

توجه کنید که تعمیر هارد اکسترنال انواع برند ها باهم فرق می کند و برای هر کدام از برند ها از روش های خاصی استفاده می شود.

۳- تعمیر هارد اکسترنال ADATA

تعمیر هارد اکسترنال ADATA , تعمیر هارد ADATA, هارد اکسترنال ADATA,ریکاوری هارد ADATA repair adata external hard drive data recovery

هارد اکسترنال ADATA که در نوع جیبی و دسکتاپی دیده می شود دچار مشکلات خاصی می شوند که به اختصار توضیح خواهیم داد. نکته قابل توجه این است که برند ADATA فقط تولید کننده باکس هارد است و از هارد های سیگیت,توشیبا,سامسونگ و وسترن استفاده می کند و داخل باکس های خود استفاده می کند. از شایع ترین مشکلات هارد اکسترنال ADATA بدسکتوری شدن هارد , خرابی سوختگی برد و مشکلات فیزیکالی ناشی از ضربه خوردن و تکان خوردن است که هرکدام تکنیک خاصی برای بازیابی اطلاعات هارد یا تعمیر هارد اکسترنال  ADATA دارد. در مواقع خرابی فیزیکالی ناشی از ضربه خوردن ما با تنظیمات و تکنیک های خاصی اطلاعات را بازیابی می کنیم در غیر اینصورت اگر خرابی فیزیکالی شدید تر باشد نیاز به جراحی هارد دیسک است که با تعویض هد یا قطعات دیگر اطلاعات را ریکاوری می کنیم. روش بدسکتور گیری و ریکاوری از هارد اکسترنال ADATA همانند هارد های دیگر انجام می شود هر چند اختلاف های ناچیزی بین برند های مختلف است. با این حال نگران اطلاعات و تعمیر هارد خود نباشید ما به سرعت اطلاعات شما را تحویلتان خواهیم داد.

خدمات ما :

۱- تعمیر هارد اکسترنال WD که شناسایی نمی شود و اطلاعات را نمایش نمیدهد

۲- تعمیر هارد اکسترنال Seagate , Adata ,bufallo, با هر ظرفیتی و مشکلی

۳- تعمیر هارد اکسترنال WD , Seagate که کندی شدید دارد

۴- تعمیر هارد اکسترنال MY Book که کندی شدید دارند یا ریکاوری اطلاعات آن

۵- تعمیر هارد اکسترنال بدسکتوری ، خرابی در برد

لطفا ما را در گوگل حمایت کنید !

بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد اکسترنال خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید

تعمیر هارد اکسترنال seagate , adata, wd, bufallo