ریکاوری تعمیر هارد لپ تاپ

امروزه لپ تاپ بیشتر از سیستم های خانگی و PC استفاده میشود که این برتری به دلیل حجم کمتر و قابلیت جابجایی این نوع رایانه است.تعمیر ریکاوری هارد لپ تاپ

در ایران بیشتر از لپ تاپ های SONY , LENOVO. DELL , ACER , ASUS , TOSHIBA , MSI , HP استفاده می شود که اغلب شامل هارد دیسک های TOSHIBA , WD , SEAGATE , HITACHI  می باشد . هرکدام از این نوع برند ها خرابی و مشکلات خاص خود را دارند که متد های ریکاوری و تعمیر آنها باهم فرق می کند.

برای مثال :

هارد دیسک های وسترن بیشتر به مشکل دیتکت نشدن و کندی سرعت بر خورد می کنند , هارد های هیتاچی بیشتر دچار خرابی فیزیکالی می شوند ، هارد دیسک های سیگیت بیشتر دچار خرابی های مربوط به فریم ور می شوند و همچنین هارد دیسک های توشیبا دچار بدسکتور می شوند .

ریکاوری و تعمیر هارد لپ تاپ یکی از خدمات تخصصی کانون هارد ایران است . ما میتوانیم شما را در تعمیر هارد لپ تاپ یا بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ کمک کنیم.

ما می توانیم به سرعت اطلاعات لپ تاپ شما را بازیابی کنیم چرا که میدانیم اطلاعات شخصی یا کاری شما چقدر برایتان مهم است از طرفی چه نگرانی های شدیدی برای شما ایجاد می کند. با این حال میتوانیم به صورت اورژانسی روی هارد دیسک لپ تاپ شما کار کنیم و نهایتا اطلاعات شما را بازیابی کنیم. حتی بعد از بازیابی اطلاعات و ریکاوری میتوانیم هارد دیسک لپ تاپ شما را تعمیر کنیم تا شما بتوانید دوباره از هارد دیسک تان استفاده کنید و متحمل هزینه اضافی نشوید . البته در نظر بگیرید که کانون هارد ایران فقط هارد هایی که ارزش تعمیر داشته باشند را تعمیر می کنند به اصطلاح ساده تر ، هارد دیسکی ارزش تعمیر دارد که اولا نسبت به هزینه تعمیر به صرفه باشد و نیز تشخیص داده شود که این هارد دیسک میتواند بعد از تعمیر بخوبی کار کند و دچار مشکلات جدیدی نشود.

شرح خدمات ما:

ریکاوری , تعمیر هارد لپ تاپ در صورت شناسایی نشدن و دیتکت نشدن هارد دیسک

ریکاوری اطلاعات هارد لپ تاپ در صورتی که هارد دیسک شما دچار بدسکتور شدید شده باشد.

ریکاوری اطلاعات هارد لپ تاپ در فرمت کردن و از دست رفتن اطلاعات توسط استفاده از ریکاوری ویندوز لپ تاپ

اگر هارد دیسک لپ تاپ شما دچار مشکل شده است , نگران نباشید ما اطلاعات شما را بازیابی خواهیم کرد

لطفا ما را در گوگل حمایت کنید !