ریکاوری و بازیابی اطلاعات هارد دیسک های جدید Seagate و Wd Slim

برای اولین بار در ایران توسط آکادمی هارد ایران

هارد دیسک های جدید وسترن دیجیتال و همچنین سیگیت که در نوع SLIM ساخته شده اند و در قالب هارد های اکسترنال و اینترنال به فروش میرسند با اینکه از حجم کمتری و سرعت بیشتری برخوردارند ، اما دچار مشکلاتی نیز می شوند که این مشکلات بیشتر به ضعف فریم ور و خرابی هد هارد دیسک منجر می شود.font b Seagate b font 2TB Internal HDD Notebook Hard Disk font b Drive b min - جراحی و ریکاوری هارد دیسک های seagate , WD SLIM

این هارد دیسک ها هم هنگام خرابی همانند هارد دیسک ها معمولی نمودار پیدا می کنند مانند:

  • شناسایی نشدن هارد دیسک Seagate and WD Slim
  • عدم نمایش صحیح ظرفیت
  • عدم دیتکت کامل هارد دیسک
  • کند شدن هارد دیسک
  • هنگ کردن هارد دیسک هنگام اجرای برخی فولدر ها
  • کپی نشدن اطلاعات
  • اعلام اخطار فرمت هارد دیسک در هنگام باز کردن پارتیشن یا درایو هارد دیسک
  • صدای ناهنجار که میتواند بر اثر ضربه یا خود به خودی باشد و …

مشکلات و خرابی فریم ور

این هارد دیسک ها بسیار پیچیده هستند و اصلاح فریم ور این نوع هارد دیسک ها امری تخصصی است که همه مراکز بازیابی اطلاعات از این تخصص برخوردار نیستند. آکادمی هارد ایران طی تلاش های انجام شده میتواند مشکلات فریم وری هارد دیسک شما را حل و اطلاعاتتان را تقدیم کند.

خرابی هد هارد دیسک

اگر هارد دیسک سیگیت یا وسترن Slim دچار خرابی هد شد تنها راه بازیابی اطلاعات جراحی هارد دیسک است. از آنجایی که ساختار این هارد دیسک های جدید تغییر یافته است تیم تحقیقاتی آکادمی هارد ایران با تلاش ۳ ماهه بالاخره موفق به جراحی این نوع هارد دیسک ها برای اولین بار در ایران شد.

جراحی هارد وسترن slim ریکاوری

نکته حائز اهمیت:

خیلی از فروشگاه ها و مراکز بازیابی اطلاعات از ساختار این هارد دیسک ها اصلا خبر ندارند و بعد از باز کردن درپوش هارد دیسک متوجه می شوند که ساختار این هارد دیسک ها متفاوت است پس در مورد انتخاب مرکز بازیابی اطلاعات نهایت دقت را بعمل آورید . متاسفانه ما همه روزه شاهد عزیزانی هستیم که این اتفاق برایشان بوجود آمده و جراحی هارد دیسک شان نه تنها با موفقیت روبه رو نبوده بلکه هیچ امکان دیگری برای بازیابی اطلاعات ارزشمندشان وجود ندارد.

جراحی هارد seagate slim