ریکاوری و بازیابی اطلاعات Seagate NAS

آکادمی هارد ایران بواسطه دانش روز ، متخصصین دوره دیده و همچنین تجهیزات پیشرفته تکنولوژی بازیابی اطلاعات مفتخر به ارائه خدمات شایسته و مطلوب بازیابی اطلاعات NAS با هر برند ، مدل و ظرفیتی می باشد. از این رو به تمامی عزیزان چه مدیران و کاربران شرکتی و ارگانی و چه کاربران خانگی که از این نوع سیستم های ذخیره سازی استفاده میکنند و هم اکنون به هر دلیلی دسترسی به اطلاعات ارزشمند خود ندارند اطمینان میدهیم که هیچ جای نگرانی نمی باشد چرا که تیم حرفه ای ما آماده است تا بهترین و سریعترین خدمات ممکن را در بحرانی ترین شرایط ارائه دهد که در این سال ها باعث افتخار بوده است که توانسته ایم مقیاس بزرگی از اطلاعات را بازیابی کنیم و باعث خرسندی و رفع مشکل مشتریان عزیزمان شویم که از این رو خداوند را شاکریم و سپاسگذاریم از مجموعه هایی که این شرکت را بعنوان کمک حال خویش انتخاب کرده اند و به لطف این اعتماد تمام تلاش خود را به کار بسته ایم که هم اکنون بعنوان معتبرترین و حرفه ای ترین مرکز بازیابی اطلاعات در ایران شناخته شویم.

بازیابی اطلاعات Seagte NAS,ریکاوری Raid,شرکت ریکاوری هارد سرور

سیستم های NAS

سیستم های NAS به مانند فایل سرور های عمل کرده و کاربران متعددی می توانند اطلاعات خود را ذخیره و بازیابی کنند که این نوع ذخیره سازی بسیار امن و پر سرعت است چرا که سیستم های NAS از تکنولوژی RAID استفاده میکنند که کاربران بر حسب نیاز خود میتوانند از تنظیمات Raid استفاده کنند.

لینک سایت سازنده : Seagate NAS Storage

موارد زیر نمیتواند منجر به نابودی اطلاعات شما شود چرا که آکادمی هارد ایران بکاپی برای این مشکلات می باشد:

 • آسیب های الکترونیکی و مدار های منطقی
 • حمله انواع ویروس ها ، باج گیر ها و بد افزار ها
 • خرابی های فیزیکالی هارد دیسک و صداهای غیر عادی از یک یا چند هارد دیسک یا SSD
 • حذف ساختار های RAID یا پاک کردن پارتیشن ها و فایل ها بدلیل خطاهای کاربر
 • خرابی های منطقی ساختار و آرایه Raid یا rebuild شدن آرایه Raid
 • عدم بازسازی ساختار Raid | rebuild Raid
 • موارد مربوط به نوسانات برق ، وارد شدن ضربه به باکس NAS و هارد دیسک های آن
 • آتش سوزی ، خروج دود از باکس NAS Seagate و مشکلات نظیر این

بازیابی اطلاعات Seagate Nas,ریکاوری هارد,ریکاوری raid

702

بازیابی اطلاعات
Seagate NAS

1690

ارگان ها و سازمان هایی
که به ما اعتماد کرده اند

تیم حرفه ای ما میتواند براحتی بازیابی اطلاعات Seagate NAS  و تعمیر این نوع سیستم های ذخیره سازی را انجام دهد که خدای ناکرده شاهد تداخل در امور یا نابودی کسب و کار نباشیم

استاندارد ریکاوری می کنیم

ما تمامی استاندارد ها را فراهم کرده ایم تا بتوانیم استاندارد ترین خدمات را ارائه دهیم

امنیت اطلاعات شما را تضمین میکنیم

از آنجایی که امنیت اطلاعات از فاکتور های اجتناب ناپذیر است ، به هیچ عنوان نگران امنیت اطلاعات خود نباشید چرا که تمامی فاکتورهای امنیت اطلاعات در شرکت رعایت میشود و به شما تضمین میدهیم که حتی نگران ۱ بایت اطلاعات خود هم نباشید چرا که ما به اطلاعات شما حتی بیشتر از خود شما حساس تر هستیم . امنیت اطلاعات شما ، اعتبار کار ماست.

محیط کلین و استاندارد

این شرکت دارای تجهیزات بروز در جهت رفع مشکلات سخت افزاری میباشد. ابزارهای جراحی هارد دیسک و کلین روم ۱۰۰ % استاندارد که میتوان گفت نظیر آن در هیچ یک از مراکز بازیابی اطلاعات در ایران قابل مشاهده نیست .

دانش روز در اختیار ماست

تمامی مهندسین این شرکت همیشه در تکاپوی کسب علم و تحقیق در جهت ابداع برترین روش های تکنولوژی ریکاوری ، ما برای فرآگیری حتی یک نکته از هیچ مطالعه ، تحقیق و هیچ مکانی در دنیا دریغ نخواهیم کرد. سرعت و افزایش راندمان بازیابی اطلاعات از دغدغه تمامی مهندسین این شرکت می باشد.

فرآیند بازیابی اطلاعات Seagate NAS

 • از آن جایی که اطلاعات باید به سرعت بازیابی شود ، ما تمهیدات ویژه ای را تدارک دیده ایم تا اطلاعات به سرعت بازیابی شود. به محض ورود دستگاه NAS شما به شرکت ، مهندسین بخش ریکاوریSeagate NAS و سرور ، شروع به آنالیز و تست اولیه دستگاه شما خواهند کرد. به محض انجام این کار با شما تماس خواهیم گرفت و وضعیت کلی مربوط به زمان مورد نیاز ، نحوه بازیابی اطلاعات ، مشکل دستگاه NAS و هزینه را اعلام خواهیم کرد و به محض دریافت تاییدیه شما ادامه کار به صورت شبانه روزی انجام خواهد شد تا در کمترین زمان با راندمان بالا اطلاعات شما بصورت کامل ریکاوری شود. شما در هر مرحله میتوانید دستگاه خود را پیگیری کنید و کارشناسان مرتب شما را در جریان روند کار قرار خواهند داد و تا اتمام کار بازیابی اطلاعات به هیچ عنوان دست از کار نخواهند کشید تا بتوانیم سریعتر شما را به اطلاعاتتان برسانیم.

چرا باید آکادمی هارد ایران را انتخاب کنم ؟

 • ما از استاندارد ترین و بروز ترین روش ها استفاده خواهیم نمود
 • بروزترین تجهیزات در اختیار این شرکت می باشد
 • متخصصین ما روزانه در حال مطالعه و تحقیق برای ابداع بهترین روش ها هستند
 • محیطی بر پایه استاندارد های جهانی و استفاده از استاندارترین و بروز ترین کلین روم
 • دسترسی آسان و همه وقت بصورت ۲۴/۷/۳۶۵
 • دارای گواهینامه امنیتی و مورد تایید سازمان ها و ارگان های معتبر