دانلود برنامه ریکاوری Wonder share Data Recovery

در ادامه معرفی نرم افزارهای قدرتمند بازیابی اطلاعات به معرفی نرم افزار Wondershare Data Recovery می پردازیم این نرم افزار در عین حال که قدرتمند است کاربری آسانی دارد و استفاده از آن ساده است و در محیط ویندوز قابل استفاده است. از Wondershare Data Recovery میتوان برای بازگردانی فایل های آرشیو شده در هارد های اکسترنال یا اینترنال, درایو های USB, گوشی های موبایل, دوربین های دیجیتال, پخش کننده های موزیک و دیگر رسانه ها استفاده کرد. این نرم افزار می تواند یک سری از فایل های حذف شده را قبل از بازیابی پیش نمایش دهد و در صورتی که برای شما مهم است آنها را بازیابی کنید تا در وقتتان صرفه جویی شود. در این نرم افزار ۴ بخش برای اسکن و بازیابی اطلاعات شما دارد که شامل:

–  ریکاوری پارتیشن

بازیابی اطلاعات ذخیره شده در پارتیشن های حذف شده یا فرمت شده و حتی پارتیشن های گم شده یا مخفی شده.

–   ریکاوری فایل حذف شده

فایل هایی که حذف شده اند و بدون پشتوانه هستند یعنی نسخه ای در زباله ندارند.

–   ریکاوری انواع فایل ها با پسوند های مختلف

برگرداندن داده های غیر قابل دسترس و پنهان شده که معمولا به علت آسیب های سیستم فایل ایجاد می شود.

هر نوع بازیابی دارای ۳ مرحله اصلی , انتخاب نوع جستجو , جستجو و مشاهده نتایج است. که با ۴ روش انجام می شود و اطلاعات را از روی درایوهای پارتیشن بندی شده , هاردهای فرمت شده و … بازیابی می کند. همچنین قابلیت مکث در حین جستجو را نیز دارد بدین صورت که می توان جستجو را متوقف کرد و فرآیند بازیابی را در زمانی دیگر ادامه داد. این نرم افزار بازیابی ۱۰۰درصد مطمئن وقابل اطمینان است و سرعت و کارایی بالایی دارد و از تمام دستگاههای با فایل سیستم NTFS, FAT16 , FAT32 و یا exFAT پشتیبانی می کند.

 

دانلود نرم افزار

پسورد :

www.recoverycenter.ir

آیا این نرم افزار را پسنیدید؟

روی ستاره کلیک کنید

امتیاز دهی !
[تعداد: ۰ میانگین: ۰]

نرم افزار های ریکاوری

بازیابی اطلاعاتبازیابی اطلاعات هارد پارتیشن بندی شدهبازیابی اطلاعات هارد نرم افزارریکاوری اطلاعات هاردریکاوری هارد فرمت شده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *