ریکاوری هارد اکسترنال

ریکاوری هارد اکسترنال و بازیابی اطلاعات

همین الان که این صفحه را مشاهده می کنید ، حتما هارد اکسترنال شما دچار مشکل شده است و نیاز به ریکاوری هارد اکسترنال خود هستید چرا که اطلاعات داخل هارد برای شما حائز اهمیت است و شما را دچار نگرانی کرده است. از آنجایی که از دست دادن اطلاعات مهم کاری یا شخصی برای هیچ کس خوشایند نیست ، مشکل شما قابل درک است چرا که کیفیت هارد های امروزی اصلا خوب نیست و خیلی زود حتی قبل از اتمام گارانتی دچار مشکل می شود.

اما الان چاره ای جز حل کردن مشکل نیست ، ما با تلاش های مستمر در آکادمی هارد ایران همیشه در تکاپوی حل کردن مشکلات جدیدی هستیم که هارد دیسک های جدید اکسترنال دچار آن می شوند. خبر خوب این است که ما طبق تجربه و طی تحقیقات بسیار ، هم اکنون همه راه حل ها برای انواع مشکلات هارد های اکسترنال را در اختیار داریم و عملا هیچ مشکلی در بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال یا تعمیر آن نداریم پس شما هم نگران نباشید .

ریکاوری هارد اکسترنال WD

هارد دیسک های Western Digital نسبت به سایر برند های موجود سهم بیشتری دارند و البته خرابی های خاصی هم دارند که به اختصار به توضیح آن خواهم پرداخت.

اولین مشکلی که در هارد اکسترنال WD قابل مشاهده است کندی شدید هارد داست که در نتیجه آن هارد اکسترنال شما خیلی دیر دیتکت می شود و اطلاعات را نمایش می دهد که اگر بخواهید فایلی را کپی یا اجرا کنید این کار با کندی شدیدی انجام خواهد شد و بعد از مدتی هارد دیسک نمیتواند اطلاعات را بازخوانی و کپی کند.

در صورتی که هارد اکسترنال WD کند شود و شما سعی بر کپی اطلاعات کنید شک نکنید که بعد از مدت خیلی کمی دیگر هارد شما دیتکت و شناسایی نخواهد شد در این حالت من به شما توصیه می کنم در صورتی که با این مشکل مواجه هستید از هرگونه دستکاری و روشن گذاشتن بی مورد هارد اکسترنال وسترن دیجیتال خودداری کنید و باعث خرابی بیشتر هارد دیسکتان نشوید.

تعمیر هارد اکسترنال WDدومین ایراد هارد اکسترنال Western Digital این است که اصلا شناسایی و دیتکت نمی شود ، شناسایی نشدن هارد اکسترنال WD دلایل خاصی دارد که می تواند برآمده از مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری هارد باشد. اگر هارد اکسترنال Wd شما بعد از اتصال به سیستم صدای ناهنجاری دارد به سرعت آن را سیستم خود جدا کنید که این نماینگر وجود مشکل در فیزیکال و قطعات هارد دیسک مانند هد سیلند دیسک دارد.

اگر از هارد اکسترنال وسترن آداپتوری استفاده می کنید از خارج کردن هارد از باکس و اتصال به کامپیوتر جدا خودداری فرمایید.

هارد اکسترنال

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال Seagate

بعد از هارد وسترن دیچیتال نوبت هب هارد اکسترنال سیگیت می رسد که این برند رتبه دوم در سهم بازار را دارد و البته مشکلات خاصی هم در این هارد ها بوجود می آید . از شایع ترین مشکلات هارد اکسترنال Seagate می توان به:

۱- شناسایی نشدن هارد اکسترنال : قبل از هرچیز از صحت کابل مورد استفاده و همچنین صدای هارد دیسک مطمئن شوید ، اگر هارد دیسکتان صدای غیر عادی دارد سریعا از سیستم جدا کنید و باعث خرابی بیشتر نشوید.

۲- بدسکتوری شدن هارد : از نشانه های وجود بدسکتور می توان به کپی نشدن بعضی از اطلاعات اشاره کرد هرچند وجود بدسکتور در هارد باعث مشکلات فراوانی در هارد دیسک می شود. ما برای این مشکل متد و راه حل فوق العاده ای داریم نگران نباشید.

۳- مشکلات فیزیکالی ناشی از ضربه خوردن هارد : خرابی هد و سیلندر یکی از پیامد های ضربه خوردن هارد است . همیشه مشکلات فیزیکالی مانند خرابی هد سیلندر هارد بخاطر ضربه خوردن و تکان خوردن هارد نیست ، بلکه خود هارد نیز می تواند دچار این خرابی شود که این خرابی در هارد اکسترنال سیگیت نسبت به سایر برند ها مشهود تر است . یعنی بیشترین ورودی هارد دیسک های سیگیت به آکادمی هارد ایران مشکل فیزیکالی دارند که نیاز به تعویض هد هارد دیسک دارد تا بتوان اطلاعات آن را بازیابی کرد.

ما تمامی برند های هارد اکسترنال را ریکاوری میکنیم.

Western Digital-Seagate-Adata-Silicon power-Samsung-Bufalo

هارد اکسترنال برندها
هزینه ریکاوری هارد اکسترنال

هزینه ریکاوری هارد اکسترنال

بعد از تست کامل هارد اکسترنال توسط متخصصین آکادمی هارد ایران میتوان وضعیت و هزینه ریکاوری هارد اکسترنال را مشخص کرد.

پارامترهای مهم در مقدار هزینه ریکاوری اطلاعات هارد اکسترنال بسته به مشکل هارد است. ممکن است هارد اکسترنال خرابی های لاجیکالی مانند فریم ور داشته باشد که هزینه کمتری دارد. ممکن است مشکلات فیزیکالی مثل هد ، موتور و پلاتر داشته باشد که نیاز به جراحی هارد دیسک باشد. ریکاوری هارد اکسترنال که لازم به جراحی هارد و تعویض قطعه است قطعا هزینه بالاتری خواهد داشت.

۴ توصیه که هزینه بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال شما را کاهش میدهد:

۱- به هیچ عنوان هارد اکسترنال خراب شده را دستکاری نکنید . چه بوسیله خودتان چه افراد غیر متخصص.

۲- از اتصال مکرر و طولانی مدت هارد اکسترنال خراب جدا خودداری کنید.

۳- اگر هاردتان تا حدی شناسایی میشود و به دیتا دسترسی دارید اطلاعات مهم خود را سریعا کپی کنید و البته فایل های کم حجم را در الویت قرار دهید.

۴- در انتخاب مرکز ریکاوری هارد اکسترنال خود نهایت دقت را داشته باشید

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

امنیت اطلاعات

اطلاعات شما کاملا تضمین می شود . این شرکت تحت نظارت نهادهای نظارتی فعالیت می کند.

سریع ترین خدمات

به کمک مهندسین با تجربه و بهرمندی از تجهیزات روز دنیا میتوانیم ارائه کننده سریعترین خدمات باشیم.

تخصص و تعهد

سال ها تجربه و بهره مندی از جدیدترین متد های تعمیر و بازیابی اطلاعات هیچ مشکلی را بی راه حل نمی گذارد

مراحل کار ما

فقط در ۴ گام ساده اطلاعات و حافظه شما قابل تحویل است 🙂

۱.

تست و آنالیز اولیه

تشخیص نیمی از درمان است بنابراین قطعه شما سریع و بطور کامل آنالیز خواهد شد

۲.

ارائه بهترین راه حل

در این مرحله بهترین راه حل ، کمترین زمان و به صرفه ترین هزینه برآورد و اعلام خواهد شد

۳.

فرآیند بازیابی اطلاعات

متخصصین با تجربه ما ، با نهایت دقت و سرعت عمل اطلاعات را استخراج یا بازسازی خواهند کرد.

۴.

تحویل اطلاعات

قطعه تعمیر شده یا اطلاعات بازیابی شده را چک و در صورت تایید هزینه را پرداخت خواهید کرد

سئوالاتی که شاید در ذهن داشته باشید !

آیا هارد سوخته قابل ریکاوری است؟

دوستان توجه کنند که ما در کار حرفه ای هارد دیسک واژه ای به نام هارد دیسک سوخته نداریم اما این کلمه بین عموم رایج است . جواب بله میباشد امکان بازیابی وجود دارد.

ریکاوری به صورت سخت افزاری انجام می شود یانرم افزاری؟

هارد دیسک از دو قسمت لاجیکال و فیزیکال تشکیل شده ، قسمت لاجیکال مربوط به فریم ور و سیستم کنترل داده در هارد دیسک مربوط می شود و قسمت فیزیکال متشکل از قسمت های سخت یا قسمت های سخت افزاری هارد است. بسته به نوع خرابی هارد ، ریکاوری سخت افزاری یا نرم افزاری انجام می شود. وقتی صحبت از نرم افزار می شود نرم افزار و سیستم عامل هارد دیسک است نه اینکه ریکاوری با استفاده از نرم افزار ها یا بعضی از بد افزار های انجام میشود . لاجیکال و سیستم عامل هر هارد یونیک خود هارد است و در فرآیند ریکاوری نرم افزاری هارد دیسک ما به اصلاح فریم ور هارد دیسک می پردازیم .

چنددرصدمیتوانیم مطمئن باشیم که هارد ضربه خورده قابل ریکاوری است؟

ما با استفاده از تجهیزات بروز به یکی از تخصصی ترین مرکز جراحی هارد دیسک تبدیل شده ایم و هر مشکل فیزیکی هارد دیسک را حل خواهیم کرد. نگران اطلاعات هارد ضربه خورده خود نباشید ، قابل ریکاوری است.

هارد اکسترنال شناسایی نمی شود؟ قابل ریکاوری است؟

اگر هارد دیسک به کوچکترین مشکل برخورد در ۹۰ درصد شناسایی نمی شود. شناسایی نشدن هارد دیسک عوامل متعددی دارد که در پست های مربوط به تعمیر برند های هارد دیسک ها بصورت ساده توضیح داده شده است. در درجه اول باید تشخیص درستی مبنی بر دلیل شناسایی هارد دیسک داده شود سپس به رفع مشکلات هارد پرداخت . ما به بواسطه شناخت کامل ساختار پیچیده هارد دیسک می توانیم به سادگی به دلیل مشکل ایجاد شده پی ببریم و سپس اقدام به اصلاح خرابی ها و در نهایت اطلاعات هارد دیسکی که شناسایی نمی شود را ریکاوری کنیم.

میخواهید بیشتر بدانید !؟

مشکلات رایج

بلاگ آموزش

آموزش ها

نرم افزار