ریکاوری و تعمیر عدم شناسایی هارد اکسترنال بعد از اتصال به تلویزیون

عدم شناسایی هارد اکسترنال بعد از اتصال به تلویزیون

احتمالا با مشکل عدم شناسایی هارد اکسترنال بعد از اتصال به تلویزیون ریسور یا دستگاه دیجیتال مواجه شدید، ما در این مقاله به شما بهترین روش تعمیر و ریکاوری اطلاعات و حل این مشکل را به شما آموزش خواهیم داد پس تا پایان با ما همراه باشید.

دلیل شناسایی نشدن هارد بعد از اتصال به تلویزیون چیست ؟

اگر از سلامت هارد دیسک خود مطمئن هستید دلیل های ساده ای باعث این مشکل شده است !

  • عدم تطابق فایل سیستم هارد اکسترنال با تلویزیون منجر به فرمت هارد اکسترنال خواهد شد که در برخی موارد کاربر بدون توجه به اخطار تلویزیون آن را تایید میکنند و هارد اکسترنال کاملا فرمت میشود. دلیل فرمت هارد اکسترنال توسط تلویزیون این است که تلویزیون نمیتواند فایل سیستم هارد را پشتیبانی کند .
  • عدم پشتیبانی تلویزیون از راه انداز  اولیه یا MBR یا Gpt هارد اکسترنال که ممکن است آن را تغییر دهد.
  • معمولا برخی از تلویزیون ها از چندین پارتیشن پشتیبانی نخواهند کرد.

آیا هارد بعد از اتصال به تلویزیون ، خراب شده است ؟

خیر ، همانطور که در دلایل بالا ذکر شد فقط فایل سیستم و فرمت هارد اکسترنال عوض شده است یا  ممکن است راه انداز تغییر کرده و قادر به دیدن پارتیشن های خود نیستید. البته برای اطمینان بیشتر می توانید سلامت هارد دیسکتان را چک کنید و به تست سلامت هارد توسط نرم افزار مراجعه کنید.

تعمیر و ریکاوری هارد اکسترنال ارور فرمت متصل شده به تلویزیون

با اخطار فرمت هارد اکسترنال بعد از اتصال چه باید کرد؟

اگر هارد تان را از تلویزیون جدا کردید و به کامپیوتر یا لپ تاپ متصل کردید و ارور فرمت داد اول باید از خود یک سئوال بپرسید:

۱- اطلاعاتم مهم است ؟ اگر اطلاعات برایتان مهم است به هیچ عنوان نباید فرمت کنید ! این کار به اطلاعات شما آسیب خواهد زد. در ادامه مطلب  راه حل بازیابی اطلاعات  این مشکل را توضیح داده ایم.

۲- اطلاعاتم مهم نیست و فقط میخواهم از آن استفاده کنم! پاسخ این است که اگر اطلاعات هارد اکسترنال تان مهم نیست میتوانید فرمت کنید و مجددا استفاده کنید.

اگر اطلاعاتتان مهم نیست آموزش ویدئویی رفع و تعمیر نشناختن هارد اکسترنال متصل شده به تلویزیون یا ریسور را ببینید

ریکاوری اطلاعات هارد اکسترنال بعد از اتصال به کامپیوتر

اگر به هر دلیلی هاردتان فرمت شده یا اطلاعات آن را نمیبیند باید اطلاعات شما بازیابی شود. این کار تخصصی است و اشتباه هات هر چند کوچک میتواند به نابودی تمام یا بخشی از اطلاعات شما منجر می شود.

آیا میدانید مقصر نابودی اطلاعات  ۹۰ درصد از عموم مردم ، خودشان هستند ؟؟؟

اما چرا ؟

دلیل این است که بازیابی اطلاعات و ریکاوری هارد اکسترنال بعد از اتصال به تلویزیون نیاز به تجربه چندین بازیابی موفق دارد و جالب اینکه با هر نرم افزاری نه تنها اطلاعات بصورت کامل برنمیگردد بلکه باعث نابودی تمام یا بخشی از اطلاعات منجر خواهد شد.

بهترین راه حل برای ریکاوری اطلاعات بعد از فرمت توسط تلوزیون چیست ؟

بهترین راه حل برای برگرداندن ۱۰۰ درصد اطلاعات مراجعه به مراکز تخصصی بازیابی اطلاعات است که میتوانید از خدمات فرمت هارد اکسترنال آکادمی هارد ایران استفاده کنید. اما یک راه حل فوق العاده هم هست!

ما کار را برای شما آسان کرده ایم.

ما یک بسته  آموزشی ساخته ایم که علاوه بر ارائه قدرتمندترین نرم افزار بازیابی اطلاعات ، ساده ترین و کاربردی ترین تکنیک ها را به شما آموزش خواهیم داد . تا اطلاعات خود را حتی در کمتر از ۳ دقیقه بازیابی کنید ، فوق العاده است نه؟

آیا میدانید بسته آموزشی ما در هیچ کجای جهان نظیر ندارد؟

پس همین الان بدون اینکه وقت و پول اضافه ای صرف کنید اطلاعات خودتون رو برگردونید و همچنین یاد بگیرید در آینده مشکلاتی نظیر فرمت ، پاک شدن اطلاعات و … را خودتان حل کنید و منت کسی رو هم نکشید.

این بسته توسط متخصصین آکادمی هارد ایران ساخته شده است که همانطور که میدانید این شرکت معتبرترین و تخصصی ترین مرکز بازیابی اطلاعات در ایران است.

همچنین این بسته دارای پشتیبانی است که میتوانید هر سئوال یا مشکلی داشتید را مطرح و البته که ما به بهترین نحو پاسخگوی شما هستیم.

آیا این نوشته را پسندیدید؟

امتیاز دهی !
[تعداد: ۱۰ میانگین: ۳.۸]

مهدی یوسفی

امیدوارم مطلب فوق برایتان مفید بوده باشد. لطفا نظر یا سئوال خود را ثبت کنید ما مشتاقانه پاسخگو خواهیم بود.

آموزش و مشکلات

بازیابی اطلاعات هارد وصل شده به تلویزیونتعمیر هارد اکسترنال بعد از اتصال به تلویزیونمشکل هارد بعد از وصل به تلویزیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *