باز طراحی سایت اصلی Recoverycenter.ir

آکادمی هارد ایران (کانون هارد ایران سابق) مجددا مطالب و استایل سایت شرکت را باز طراحی کرد. ما با نهایت دقت سایت جدید را بازطراحی کردیم. امیدواریم مطالب بروز شده سایت همانند گذشته برایتان مفید باشد و همچنین زمانی که در سایت جدیدمان سپری میکنید لذت بخش باشد.

باز طراحی این سایت ۳ ماه به طول انجامیده که نسخه نهایی آن در اول اسفند ماه ۹۸ منتشر شده است .

طراحی و راه اندازی وبسایت جدید raid-recovery.ir در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۱۵

این وبسایت جهت معرفی خدمات بازیابی اطلاعات انواع سرور و سیستم های Raid شرکت آکادمی هارد ایران طراحی شده است.

در روزهایی آتی پست هایی در جهت آموزش و شرح مشکلات انواع رسانه های ذخیره سازی سرور ها ، ماشین های مجازی و ساختار های Raid اضافه خواهد شد تا بیش از پیش بتوانیم قدمی در جهت افزایش آگاهی کاربران برداشته باشیم.

ریکاوری و جراحی هارد دیسک های جدید WD و Seagate Slim در تیر ماه سال ۹۶

با افتخار برای اولین بار در ایران مجموعه آکادمی هارد ایران با تلاش های شبانه روزی میتواند برای اولین بار این مدل هارد دیسک های جدید را بازیابی اطلاعات و جراحی کند. هیچ شرکتی توانایی جراحی این نوع هارد دیسک ها را در حال حاضر ندارد.

آپدیت سیستم و دستگاه های بازیابی اطلاعات در خرداد ماه ۹۶

در جهت افزایش راندمان بازیابی اطلاعات ،  افزایش سرعت بازیابی اطلاعات و همچنین ارائه شایسته ترین خدمات بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسک ها ،  هیئت مدیره شرکت تصمیم به آپدیت و اضافه کردن چندین دستگاه فدرتمند بازیابی اطلاعات نمود . این امر که حدود ۱۶ روز به طول انجامید نوید بزرگی است برای عزیزانی که اطلاعات خود را به هر دلیلی از دست داده اند و همچنین قدردانی از مشتریان عزیزی که تا به اینجا ما را مورد حمایت خود قرار داده اند.

باز طراحی و بروز رسانی وبسایت Hard-repair-center.ir در فروردین سال ۹۶

آکادمی هارد ایران در جهت افزایش آگاهی کاربران کامپیوتر و همچنین بروز رسانی این وبسایت به شکلی کاربر پسند اقدام به تغییر این وبسایت نمود . امید است همیشه کاربران شاهد وبسایت های پرمحتوا و زیبا باشند. لازم به ذکر است هدف این شرکت بیشتر به شرح خرابی های هارد دیسک ها و موارد تعمیر هارد دیسک است.

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

امنیت اطلاعات

اطلاعات شما کاملا تضمین می شود . این شرکت تحت نظارت نهادهای نظارتی فعالیت می کند.

سریع ترین خدمات

به کمک مهندسین با تجربه و بهرمندی از تجهیزات روز دنیا میتوانیم ارائه کننده سریعترین خدمات باشیم.

تخصص و تعهد

سال ها تجربه و بهره مندی از جدیدترین متد های تعمیر و بازیابی اطلاعات هیچ مشکلی را بی راه حل نمی گذارد

سئوالاتی که شاید در ذهن داشته باشید !

آیا هارد سوخته قابل ریکاوری است؟

دوستان توجه کنند که ما در کار حرفه ای هارد دیسک واژه ای به نام هارد دیسک سوخته نداریم اما این کلمه بین عموم رایج است . جواب بله میباشد امکان بازیابی وجود دارد.

ریکاوری به صورت سخت افزاری انجام می شود یانرم افزاری؟

هارد دیسک از دو قسمت لاجیکال و فیزیکال تشکیل شده ، قسمت لاجیکال مربوط به فریم ور و سیستم کنترل داده در هارد دیسک مربوط می شود و قسمت فیزیکال متشکل از قسمت های سخت یا قسمت های سخت افزاری هارد است. بسته به نوع خرابی هارد ، ریکاوری سخت افزاری یا نرم افزاری انجام می شود. وقتی صحبت از نرم افزار می شود نرم افزار و سیستم عامل هارد دیسک است نه اینکه ریکاوری با استفاده از نرم افزار ها یا بعضی از بد افزار های انجام میشود . لاجیکال و سیستم عامل هر هارد یونیک خود هارد است و در فرآیند ریکاوری نرم افزاری هارد دیسک ما به اصلاح فریم ور هارد دیسک می پردازیم .

چنددرصدمیتوانیم مطمئن باشیم که هارد ضربه خورده قابل ریکاوری است؟

ما با استفاده از تجهیزات بروز به یکی از تخصصی ترین مرکز جراحی هارد دیسک تبدیل شده ایم و هر مشکل فیزیکی هارد دیسک را حل خواهیم کرد. نگران اطلاعات هارد ضربه خورده خود نباشید ، قابل ریکاوری است.

هارد اکسترنال شناسایی نمی شود؟ قابل ریکاوری است؟

اگر هارد دیسک به کوچکترین مشکل برخورد در ۹۰ درصد شناسایی نمی شود. شناسایی نشدن هارد دیسک عوامل متعددی دارد که در پست های مربوط به تعمیر برند های هارد دیسک ها بصورت ساده توضیح داده شده است. در درجه اول باید تشخیص درستی مبنی بر دلیل شناسایی هارد دیسک داده شود سپس به رفع مشکلات هارد پرداخت . ما به بواسطه شناخت کامل ساختار پیچیده هارد دیسک می توانیم به سادگی به دلیل مشکل ایجاد شده پی ببریم و سپس اقدام به اصلاح خرابی ها و در نهایت اطلاعات هارد دیسکی که شناسایی نمی شود را ریکاوری کنیم.

میخواهید بیشتر بدانید !؟

مشکلات رایج

بلاگ آموزش

آموزش ها

نرم افزار