ریکاوری RAid

ریکاوری RAID

ما با علم به ساختار های ذخیره سازی انواع Raid و همچنین با تجربه ۱۰ ساله خود میتوانیم اطلاعات مهم سازمان شما را نجات دهیم | ریکاوری هارد Raid و سرور خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید.

آکادمی هارد ایران با علم به اینکه ذخیره سازی در بسیاری از ارگان ها ، شرکت ها و حتی کسب و کارهای کوچک با استفاده از سیستم Raid انجام میشود ، خدمات متمایزی برای بازیابی اطلاعات Raid در نظر گرفته شده است. بیشتر مراجعان مربوط به سیستم های Raid سرعت و کیفیت کار را در نظر می گیرند که مجموعه ای ما در جهت افزایش سرعت بازیابی اطلاعات Raid و سرور از بروزترین و سریع ترین سیستم های بازیابی اطلاعات در دنیا استفاده می کنیم تا بتوانیم در سریعترین زمان ممکن اطلاعات سازمان شما را نجات دهیم . در صورتی که سفارش بصورت اورژانسی باشد ما میتوانیم از لحظه ورود به شرکت کار را به صورت شبانه روزی را شروع کنیم و اطلاعات را عینا مثل روز قبل از خرابی تحویل شما دهیم.

ریکاوری و بازیابی اطلاعات سرور

معمولا سرور ها با برند های (HP- DELL- Super Micro- Apple X) در ایران رایج تر هستند همچنین raid 0 , Raid 1 , Raid 10 , Raid5  در ایران بیشتر استفاده میشود ، اما خوشبختانه ما به تمامی مشکلات و خرابی انواع  Raid و برند های سرور علم کامل داریم و قادر به بازیابی انواع سیستم فایل ها  NTFS / EXT / HFS / Linux / Unix file / UFS و انواع ماشین های مجازی Vmware ، فایل سرور ها ، ایمیل سرور ها ، دیتابیس ها ، اتوماسیون و… هستیم

همچنین اگر هارد دیسک های سرور دچار مشکلات فیزیکالی شوند مجموعه آکادمی هارد ایران با Clean room Class 100 و همچنین ابزار آلات تخصصی جراحی هارد دیسک سرور به راحتی این مشکلات فیزیکالی  را برطرف خواهد کرد و هارد دیسک در جهت ادامه روند ریکاوری سرور قرار خواهد گرفت.

خرابی کنترلر و هارد دیسک سرور
ریکاوری سرور

توصیه ما به شما :

  • سعی نکنید آرایه های RAID را ترمیم و یا بازچینی کنید. اگر سایز بلوک ها یا ترتیب دیسک ها را اشتباه تنظیم کنید ممکن است اطلاعات خود را برای همیشه از دست دهید. ریسک نکنید!
  • سیستم RAID خود را خاموش کنید ، بگذارید داخل هارد دیسک ها جریان برق وجود نداشته باشد. هرچه سریعتر این اتفاق بیوفتد ، شانس شما در بازیابی اطلاعات بیشتر است و زمان و هزینه کمتری را صرف خواهید نمود.
  • با دقت هارد دیسک ها را از سیستم جدا کنید و بر روی هرکدام شماره آرایه RAID آنرا یادداشت کنید ( مثال: دیسک ۰ ، دیسک ۱ ، دیسک ۲ ، دیسک ۳ و دیسک ۴ )
  • از جابجایی دیسک ها مانند جابجایی عدد ۲ با ۱ جدا بپرهیزید
  • هرگونه دستکاری توسط افراد غیر متخصص احتمال عدم موفقیت در بازیابی اطلاعات را افزایش میدهد و در بعضی مواقع غیر ممکن میسازد.

متداول ترین مشکلات سرور و Raid

_
  • اختلال در بازسازی RAID Rebuild failure
  • خرابی کنترلر RAID controller failure
  • بوت نشدن و بالا نیامدن سیستم ها
  • بالا نیامدن سرور – Unable to start server

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

امنیت اطلاعات

اطلاعات شما کاملا تضمین می شود . این شرکت تحت نظارت نهادهای نظارتی فعالیت می کند.

سریع ترین خدمات

به کمک مهندسین با تجربه و بهرمندی از تجهیزات روز دنیا میتوانیم ارائه کننده سریعترین خدمات باشیم.

تخصص و تعهد

سال ها تجربه و بهره مندی از جدیدترین متد های تعمیر و بازیابی اطلاعات هیچ مشکلی را بی راه حل نمی گذارد

.

مراحل کار ما

فقط در ۴ گام ساده اطلاعات و حافظه شما قابل تحویل است 🙂

۱.

تست و آنالیز اولیه

تشخیص نیمی از درمان است بنابراین قطعه شما سریع و بطور کامل آنالیز خواهد شد

۲.

ارائه بهترین راه حل

در این مرحله بهترین راه حل ، کمترین زمان و به صرفه ترین هزینه برآورد و اعلام خواهد شد

۳.

فرآیند بازیابی اطلاعات

متخصصین با تجربه ما ، با نهایت دقت و سرعت عمل اطلاعات را استخراج یا بازسازی خواهند کرد.

۴.

تحویل اطلاعات

قطعه تعمیر شده یا اطلاعات بازیابی شده را چک و در صورت تایید هزینه را پرداخت خواهید کرد

سئوالاتی که شاید در ذهن داشته باشید !

آیا اگر دو هارد دیسک باهم در Raid5 ، خراب شوند امکان ریکاوری وجود دارد؟

نیاز به رفع ایراد حداقل یکی از هارد دیسک ها است ، چه مشکل فیزیکالی داشته باشد و چه لاجیکالی تفاوتی ندارد و ما اطلاعات را بازیابی خواهیم کرد.

مدت زمان ریکاوری سرور چقدر است ؟

زمان مورد نیاز بازیابی اطلاعات سرور به نوع خرابی ، ظرفیت و … دارد که کارشناسان ما به محض دریافت قطعات ، اقدام به تست و آنالیز قطعات خواهند پرداخت و تمامی موارد را به شما توضیح خواهند داد. همچنین میتوانید از خدمات اورژانسی ما استفاده کنید که در این صورت کارشناسان بصورت شبانه روزی کار خواهند کرد.

شما از چه تجهزاتی استفاده مکینید؟

ما تمامی تجهیزات مورد نیاز جهت بازیابی اطلاعات انواع Raid و سرور را در اختیار داریم . تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین علم کامل کارشناسان ما هر غیر ممکنی را ممکن خواهند کرد به شرطی که به توصیه های که برایتان شرح داده ایم عمل کرده باشید.

آیا حجم اطلاعات در بازیابی اطلاعات تاثیر گذار است ؟

خیر ،ما از ۱ مگابایت تا چندین ترابایت اطلاعات بازیابی کرده ایم. حجم تاثیری در کار ما نخواهد داشت.

آیا اگر دو هارد دیسک باهم در Raid5 ، خراب شوند امکان ریکاوری وجود دارد؟

نیاز به رفع ایراد حداقل یکی از هارد دیسک ها است ، چه مشکل فیزیکالی داشته باشد و چه لاجیکالی تفاوتی ندارد و ما اطلاعات را بازیابی خواهیم کرد.

میخواهید بیشتر بدانید !؟

مشکلات رایج

بلاگ آموزش

آموزش ها

نرم افزار