بازیابی اطلاعات بعد از ریکاوری یا نصب مجدد ویندوز

حتما برای شما پیش آمده که بعد از نصب ویندوز با ریکاوری ویندوز اورجینال لپ تاپ خود مشاهده می کنید که ۲ یا چندین درایو یا پارتیشن شما تبدیل به یک درایو ( Drive C ) شده است و تمام درایو ها و پارتیشن ها یکی شده اند که اگر اطلاعاتتان برایتان مهم باشد این خود باعث فراهم شدن نگرانی ها برای شما می شود.

توصیه اصلی ما این است که بهترین کار این است که کامپیوتر یا لپ تاپ خود را سریعا خاموش کنید و همچنین از ریختن مجدد اطلاعات جدا بپرهیزید با خدمات بازیابی اطلاعات هر اطلاعاتی بعد از ریکاوری یا نصب ویندوز قابل برگشت است.

آموزش بازیابی اطلاعات در خانه بدلیل شیوع کرونا ویروس

اگر اطلاعاتتون در حین نصب ویندوز یا ریکاوری ویندوز پاک شده ! نگران نباشید

ما یک بسته آموزشی منتشر کرده ایم که در دنیا نظیر ندارد ! این بسته شامل آموزش ویدئویی بصورت کاملا کاربردی + ارائه نرم افزار قدرتمند بازیابی اطلاعات + پشتیبانی میباشید ! همین حالا اطلاعات خودتون رو بازیابی کنید

ریکاوری اطلاعات بعد از نصب ویندوز امکان پذیر است!

مختصر تشریح این مشکل :

ممکن است نصب مجدد ویندوز یا ریکاوری ویندوز موجب از  دست دادن دائمی اطلاعات منجر نشود. در حالت کلی ریکاوری بازیابی اطلاعات پس از نصب مجدد ویندوز  امکان پذیر است و می توان فایل های از دست رفته مثل : عکس ، فیلم ، فایل متنی ، دیتابیس ها و … را ریکاوری و بازیابی اطلاعات کرد البته به این شرط که اطلاعات قدیمی با اطلاعات جدید دوباره نویسی نشده باشند ( Over-write ).

اگر می خواهید اطلاعات از پاک شده خود را پس از نصب مجدد  ویندوز ریکاوری و بازیابی کنید حتما به خاطر داشته باشید که حتما اگر از لپ تاپ استفاده می کنید برای این که از ذخیره سازی اطلاعات جدید پیشگیری کنید سریعا لپ تاپ خود را خاموش کنید و یا اگر از هارد دیسک اینترنال در پی سی استفاده می کنید آن  را از سیستم جدا کنید و از آن استفاده نکنید و  دیگر به هیچ عنوان بر روی آن اطلاعات ذخیره نکنید چرا که این کار های موجب آسیب بیشتر به اطلاعات آسیب دیده و از دست رفته خواهد شد و موجب از دست دادن دائمی اطلاعات می گردد و در این حالت اطلاعات غیر قابل بازیابی می باشد.

بازیابی اطلاعات هارد بعد از نصب ویندوز

ریکاوری درایو فرمت شده در هنگام نصب ویندوز

در هنگام نصب یا ریکاوری ویندوز ممکن است بعضی از درایو ها و پارتیشن های شما فرمت شده باشد و  بعد از نصب کامل مشاهده کنید که هیچ اطلاعاتی در آن موجود نیست ، بهترین کار این است اطلاعات جدیدی نریزید و در نهایت شانس کامل ریکاوری اطلاعات خود را داشته باشید.

پاک شدن پارتیشن ها

اگر بعد از نصب ویندوز مشاهده کردید که پارتیشن های شما دچار مشکل شده است یا به کلی حذف شده است اصلا نگران نباشید و توجه کنید که اگر اطلاعات جدید نریزید مطمئن باشید در آکادمی هارد ایران اطلاعات شما به کلی ریکاوری خواهد شد. حداکثر زمان تحویل اطلاعات هارد هایی که دچار مشکلات لاجیکالی مانند حذف درایو ها و پارتیشن ها چه بدلایل اشتباهات کاربری و چه در هنگام نصب مجدد ویندوز و ریکاوری ویندوز ، حداکثر ۴۸ ساعت است که این بواسطه تکنیک منحصر این شرکت است.

برای مثال : اگر شما ۴ پارتیشن یا درایو داشته باشید و پس از نصب ویندوز با یک درایو رو به رو شوید ، مطمئنا اطلاعات ۳ درایو شما به کلی قابل بازیابی است دقت کنید در آکادمی هارد ایران اطلاعات در پوشه بندی مثل روز اول به شما تقدیم خواهد شد.

توصیه مهم :

۱- بعد از نصب ویندوز و مشاهده مغایرت تعداد پارتیشن ها یا حذف درایو ها از ریختن مجدد اطلاعات جدا خودداری کنید چرا که این باعث Over write  شده و باعث می شود اطلاعات شما بکلی نابود شود. البته مقدار اطلاعات ریخته شده نیز تاثیر گذار است.

۲- از هرگونه ریکاوری توسط اشخاص غیر متخصص و نرم افزار های و یا حتی بعضی بد افزار ها جدا خودداری کنید.

۳- بهترین کار بعد از حذف پارتیشن ها یا داریو ها بعد از ریکاوری ویندوز یا نصب ویندوز ، خاموش کردن لپ تاپ یا سیستم است.

توصیه های مهم

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

امنیت اطلاعات

اطلاعات شما کاملا تضمین می شود . این شرکت تحت نظارت نهادهای نظارتی فعالیت می کند.

سریع ترین خدمات

به کمک مهندسین با تجربه و بهرمندی از تجهیزات روز دنیا میتوانیم ارائه کننده سریعترین خدمات باشیم.

تخصص و تعهد

سال ها تجربه و بهره مندی از جدیدترین متد های تعمیر و بازیابی اطلاعات هیچ مشکلی را بی راه حل نمی گذارد

مراحل کار ما

فقط در ۴ گام ساده اطلاعات و حافظه شما قابل تحویل است 🙂

۱.

تست و آنالیز اولیه

تشخیص نیمی از درمان است بنابراین قطعه شما سریع و بطور کامل آنالیز خواهد شد

۲.

ارائه بهترین راه حل

در این مرحله بهترین راه حل ، کمترین زمان و به صرفه ترین هزینه برآورد و اعلام خواهد شد

۳.

فرآیند بازیابی اطلاعات

متخصصین با تجربه ما ، با نهایت دقت و سرعت عمل اطلاعات را استخراج یا بازسازی خواهند کرد.

۴.

تحویل اطلاعات

قطعه تعمیر شده یا اطلاعات بازیابی شده را چک و در صورت تایید هزینه را پرداخت خواهید کرد

سئوالاتی که شاید در ذهن داشته باشید !

مدت زمان بازیابی اطلاعات چقدر است؟

اگر به توصیه های ما عمل کرده باشید بین ۲۴ تا ۴۸ ساعته فرآیند بازیابی اطلاعات به اتمام خواهد رسید

ریکاوری به صورت سخت افزاری انجام می شود یانرم افزاری؟

هارد دیسک از دو قسمت لاجیکال و فیزیکال تشکیل شده ، قسمت لاجیکال مربوط به فریم ور و سیستم کنترل داده در هارد دیسک مربوط می شود و قسمت فیزیکال متشکل از قسمت های سخت یا قسمت های سخت افزاری هارد است. بسته به نوع خرابی هارد ، ریکاوری سخت افزاری یا نرم افزاری انجام می شود. وقتی صحبت از نرم افزار می شود نرم افزار و سیستم عامل هارد دیسک است نه اینکه ریکاوری با استفاده از نرم افزار ها یا بعضی از بد افزار های انجام میشود . لاجیکال و سیستم عامل هر هارد یونیک خود هارد است و در فرآیند ریکاوری نرم افزاری هارد دیسک ما به اصلاح فریم ور هارد دیسک می پردازیم .

بازیابی مثل روز قبل بوجود آمدن مشکل امکان پذیر است؟

بستگی به مشکل دارد اما اغلب به این صورت است.

نیاز به هارد دیگری برای تحویل اطلاعات هست؟

تمام تلاش ما این است که در خود هارد دیسک بازیابی کنیم که اغلب به این صورت است اما در بعضی مواقع بسته به مشکل و اقدامات مربوط به کاربر نیاز به هارد دیگری هست.

میخواهید بیشتر بدانید !؟

مشکلات رایج

بلاگ آموزش

آموزش ها

نرم افزار