• fast data recovery banner hard

به سرعت به اطلاعات از دست رفته خود برسید | آکادمی هارد ایران

در سال گذشته این شرکت شاهد ورودی بالاتر از ۴۰۰۰ عدد هارد دیسک بوده است و به تبع افتخار ارائه خدمات به تعداد زیادی از مشتریان عزیز بوده ایم . بعد از آنالیز و بررسی نیاز مشتریان ، بر آن آمدیم که بتوانیم خدمات سریع تر و مطمئن تری  به مشتریان نسبت به گذشته ارائه دهیم تا باعث ارتقاء سطح رضایت مندی مشتریان عزیزمان باشیم.

در راستای این هدف ، در نیمه دوم سال ۹۵ اقدام به بکارگیری و آموزش افراد مستعد و همچنین فراهم کردن جدیدترین تکنولوژی دنیا نمودیم تا بتوانیم خدمات مطلوب تر از گذشته به شما عزیزان ادامه دهیم تا نام آکادمی هارد ایران هم چون گذشته بعنوان بهترین برند بازیابی اطلاعات بر سر زبان ها جاری باشد.

اگر به هر دلیل اطلاعات تان ناپدید شده ، حذف شده یا هر مشکل دیگر بر سر اطلاعاتتان آمده است …

اگر هارد دیسک شما به هردلیل دچار مشکل شده است چه به خودی خود خراب شده باشد و چه ضربه خورده است و …

اگر سریعا به اطلاعات خود نیاز دارید …

نگران نباشید به یکی از شعب ما مراجعه کنید و از خدمات اورژانسی آکادمی هارد ایران استفاده کنید تا به سرعت به اطلاعات از دست رفته خود برسید

شرح خدمات اورژانسی  در تخصصی ترین مرکز بازیابی اطلاعات در ایران :

  • شما میتوانید به سرعت به یکی از شعب ما مراجعه کنید یا هارد یا هر رسانه ذخیره سازی خود توسط پیک مطمئن ( شهروندان تهرانی) یا اگر عزیزان ساکن در شهرستان ها میتوانید از طریق پست هوایی یا تیپاکس اقدام به ارسال حافظه دخیره سازی خود کنید .
  • ما پس از پذیرش قطعه شما به سرعت اقدام به تست و آنالیز هارد دیسک خواهیم کرد تا به تشخیص درست و مطئمن برسیم سپس مراحل بعدی کار به شما اطلاع داده خواهد شد و سپس ادامه کار انجام خواهد شد . در اکثر مواقع ما در ۲۴ تا ۴۸ ساعت اطلاعات شما را تقدیم خواهیم نمود. نکته حائز اهمیت این است بعضی از هارد دیسک به نسبت مشکل ممکن است زمان بر باشند که در این گونه موارد ما زمان را فدای اطلاعات نخواهیم کرد چرا که مطمئننا اطمینان از بازگشت اطلاعات به مراتب هم تر از زمان است.

ریکاوری سریع اطلاعات بازیابی تعمیر

از همان لحظه ورود ، هارد دیسک شما به آزادترین تکنسین سپرده خواهد شد و تا زمان ریکاوری اطلاعات و اتمام کار ، تکنسین دست از قطعه نخواهد کشید تا بتوانیم زمان کار بازیابی اطلاعات را به حداقل ترین زمان ممکن برسانیم.

ریکاوری اطلاعات هارد

با خیال راحت ، سریعا به اطلاعات از دست رفته خود برسید

شما را دعوت میکنم به نوشیندن یک فنجان  قهوه یا چای چرا که تکنولوژی روز دنیا توسط تکنسین های حرفه ای این شرکت بکارگرفته شده اند تا با حفظ امنیت اطلاعات و دقت فراوان در سریعترین زمان ممکن اطلاعات از دست رفته شما را تقدیم کنند.