raid recovery snapshot 300x228 - اخبار شرکت

طراحی و راه اندازی وبسایت جدید raid-recovery.ir در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۱۵

این وبسایت جهت معرفی خدمات بازیابی اطلاعات انواع سرور و سیستم های Raid شرکت آکادمی هارد ایران طراحی شده است.

در روزهایی آتی پست هایی در جهت آموزش و شرح مشکلات انواع رسانه های ذخیره سازی سرور ها ، ماشین های مجازی و ساختار های Raid اضافه خواهد شد تا بیش از پیش بتوانیم قدمی در جهت افزایش آگاهی کاربران برداشته باشیم.

آکادمی هارد ایران پیشرو در خدمات بازیابی اطلاعات در ایران

ریکاوری آنلاین

راه اندازی خدمات ریکاوری آنلاین برای اولین بار در ایران در مرداد ماه سال ۹۶

امروزه پیشرفت تکنولوژی و نیاز به ذخیره سازی و بازخوانی اطلاعات امری است مهم و ضروری که میتوان گفت هدف ساخت و توسعه سیستم های کامپیوتری و شبکه ای این بوده است. در کنار این تکنولوژی ها بسیار ارزنده مشکلاتی نیز از قبیل از دست رفتن اطلاعات به هر دلیلی وجود دارد.

با توجه به لزوم دسترسی سریع به اطلاعات ، تیم متخصص و حرفه ای ما برای اولین بار در ایران از طریق اتصال اینترنتی به کامپیوتر یا لپ تاپ شما ، اطلاعات از دست رفته تان را ریکاوری می کند.

StorageReview WD Blue Slim min 300x252 - اخبار شرکت

ریکاوری و جراحی هارد دیسک های جدید WD و Seagate Slim در تیر ماه سال ۹۶

با افتخار برای اولین بار در ایران مجموعه آکادمی هارد ایران با تلاش های شبانه روزی میتواند برای اولین بار این مدل هارد دیسک های جدید را بازیابی اطلاعات و جراحی کند. هیچ شرکتی توانایی جراحی این نوع هارد دیسک ها را در حال حاضر ندارد.

update 1 min 300x300 - اخبار شرکت

آپدیت سیستم و دستگاه های بازیابی اطلاعات در خرداد ماه ۹۶

در جهت افزایش راندمان بازیابی اطلاعات ،  افزایش سرعت بازیابی اطلاعات و همچنین ارائه شایسته ترین خدمات بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسک ها ،  هیئت مدیره شرکت تصمیم به آپدیت و اضافه کردن چندین دستگاه فدرتمند بازیابی اطلاعات نمود . این امر که حدود ۱۶ روز به طول انجامید نوید بزرگی است برای عزیزانی که اطلاعات خود را به هر دلیلی از دست داده اند و همچنین قدردانی از مشتریان عزیزی که تا به اینجا ما را مورد حمایت خود قرار داده اند.

hard repair website 300x228 - اخبار شرکت

باز طراحی و بروز رسانی وبسایت Hard-repair-center.ir در فروردین سال ۹۶

آکادمی هارد ایران در جهت افزایش آگاهی کاربران کامپیوتر و همچنین بروز رسانی این وبسایت به شکلی کاربر پسند اقدام به تغییر این وبسایت نمود . امید است همیشه کاربران شاهد وبسایت های پرمحتوا و زیبا باشند. لازم به ذکر است هدف این شرکت بیشتر به شرح خرابی های هارد دیسک ها و موارد تعمیر هارد دیسک است.