تعمیر هارد لپ تاپ

ریکاوری تعمیر هارد لپ تاپ

امروزه لپ تاپ بیشتر از سیستم های خانگی و PC استفاده میشود که این برتری به دلیل حجم کمتر و قابلیت جابجایی این نوع رایانه است. در این مقاله میپردازیم به روش های تعمیر هارد لپ تاپ و اینکه چگونه میتوانید از شر خرابی هارد دیسک لپ تاپ خود خلاص شوید.

در ایران بیشتر از لپ تاپ های SONY , LENOVO. DELL , ACER , ASUS , TOSHIBA , MSI , HP استفاده می شود که اغلب شامل هارد دیسک های TOSHIBA , WD , SEAGATE , HITACHI می باشد . هرکدام از این نوع برند ها خرابی و مشکلات خاص خود را دارند که متد های ریکاوری و تعمیر آنها باهم فرق می کند.

برای مثال :

هارد دیسک های وسترن بیشتر به مشکل دیتکت نشدن و کندی سرعت بر خورد می کنند , هارد های هیتاچی بیشتر دچار خرابی فیزیکالی می شوند ، هارد دیسک های سیگیت بیشتر دچار خرابی های مربوط به فریم ور می شوند و همچنین هارد دیسک های توشیبا دچار بدسکتور می شوند .

چرا هارد دیسک های لپ تاپ بیشتر خراب میشوند؟

اغلب هارد های ۲.۵ به نسبت هارد های ۳.۵ طول عمر کمتری دارند. این نیز بدلیل سایز کوچک تر است. تجربه نشان داده که هرچقدر سایز هارد ها کمتر شده طول عمر آن ها هم کم شده است. البته منظور از سایز یعنی هرچقدر سایز فیزیکی هارد دیسک کوچکتر می شود و  ظرفیت هارد دیسک کم تر میشود طول عمر کمتر می شود.

البته دلیل دیگری نیز دارد ، آن هم این است که هارد دیسک های مورد استفاده در لپ تاپ بدلیل ماهیت لپ تاپ که کاربری قابل حمل است بیشتر در خطر ضربه و مایعات قرار دارد. هارد های زیادی در اثر خیس شدن مایعات مثل آب و انواع نوشیدنی ها خیس شده و در نتیجه برد یا هد آن ها آسیب دیده است.

از آنجایی که هدف از سیستم های کامپیوتری ذخیره اطلاعات است پس باید بیشتر مراقب لپ تاپ خود در جهت چلوگیری از  ضربه خوردن و خیس شدن هارد لپ تاپتان دقت کنید.

بازیابی اطلاعات لپ تاپ

 

برخی از مشکلات هارد لپ تاپ

  • شناسایی نشدن در بایوس
  • مشاهده صفحه آبی و ریستارت لپ تاپ
  • کندی شدید هارد لپ تاپ
  • بدسکتور شدید هارد لپ تاپ
  • بالا نیامدن سیستم عامل لپ تاپ
  • کپی نکردن اطلاعات در ویندوز
  • ضربه خوردن لپ تاپ و در نهایت خراب شدن هارد دیسک

خدمات ریکاوری و تعمیر هارد لپ تاپ

ریکاوری و تعمیر هارد لپ تاپ یکی از خدمات تخصصی آکادمی هارد ایران است . ما میتوانیم شما را در تعمیر هارد لپ تاپ یا بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ کمک کنیم.
از طرفی چه نگرانی های شدیدی برای شما ایجاد می کند. با این حال میتوانیم به صورت اورژانسی روی هارد دیسک لپ تاپ شما کار کنیم و نهایتا اطلاعات شما را بازیابی کنیم. حتی بعد از بازیابی اطلاعات و ریکاوری میتوانیم هارد دیسک لپ تاپ شما را تعمیر کنیم تا شما بتوانید دوباره از هارد دیسک تان استفاده کنید و متحمل هزینه اضافی نشوید .
البته در نظر بگیرید که کانون هارد ایران فقط هارد هایی که ارزش تعمیر داشته باشند را تعمیر می کنند به اصطلاح ساده تر ، هارد دیسکی ارزش تعمیر دارد که اولا نسبت به هزینه تعمیر به صرفه باشد و نیز تشخیص داده شود که این هارد دیسک میتواند بعد از تعمیر بخوبی کار کند و دچار مشکلات جدیدی نشود.
 

شرح خدمات ما:

تعمیر هارد لپ تاپ در صورت شناسایی نشدن و دیتکت نشدن هارد دیسک ریکاوری اطلاعات هارد لپ تاپ در صورتی که هارد دیسک شما دچار بدسکتور شدید شده باشد. ریکاوری اطلاعات هارد لپ تاپ در فرمت کردن و از دست رفتن اطلاعات توسط استفاده از ریکاوری ویندوز لپ تاپ

نگران نباشید

شما می توانید مشکلتان را باما در میان بگذارید
مشاوره رایگان

آیا این نوشته را پسندیدید؟

امتیاز دهی !
[تعداد: ۴ میانگین: ۴.۸]

مهدی یوسفی

امیدوارم مطلب فوق برایتان مفید بوده باشد. لطفا نظر یا سئوال خود را ثپت کنید ما مشتاقانه پاسخگو خواهیم بود.

آموزش و مشکلات

آموزش تعمیر هارد لپ تاپبازیابی اطلاعات هارد لب تاببازیابی هارد لپ تاپتعمیر هارد دیسک لپ تاپتعمیر هارد سوخته لپ تاپتعمیر هارد لپ تاپروش تعمیر هارد لپ تاپریکاوری لپ تاپ از روی هاردریکاوری لپ تاپ سونی از روی هاردریکاوری هارد لپ تاپریکاوری هارد لپ تاپ سونیمرکز ریکاوری اطلاعاتمرکز ریکاوری هاردمرکز ریکاوری هارد لپ تاپنرم افزار تعمیر هارد لپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *